فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 05 خرداد 1399 - آلیک آنلاین

قرار است طرح‌های ترافیکی در تهران پس از ۵۲ روز دوباره از فردا (سه‌شنبه) در تهران اجرایی شود؛ آن هم با سبک و سیاق کرونایی و بر اساس ساعت کار کارمندان.

Published in اجتماعی

موسوی گفت: آمریکا به هیچ وجه صلاحیت سیاسی، حقوقی و اخلاقی برای قضاوت دیگر کشورها را ندارد و بهتر است اول به سابقه پلید و سیاه خود بپردازد؛ بویژه اینکه مدیریت وزارت امور خارجه آمریکا اکنون با افتخار دروغ را عامل پیشرفت خود می‌داند.

Published in سیاسی

میخاییل اولیانوف با بیان اینکه برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) از عهده اعتمادسازی به برنامه هسته‌ای ایران برآمد، اظهار داشت: هدف مخالفان برجام ایجاد اخلال در اعتماد به برنامه هسته‌ای ایران است و در همین چارچوب به آژانس فشار می‌آورند.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۱۳۷ هزار و ۷۲۴ نفر به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۳۴ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۷ هزار و ۴۵۱ رسید.

Published in اجتماعی

حکمتیان از مهار ۹۵ درصدی آتش سوزی جنگلها و مراتع شهرستان گچساران خبر داد.

Published in اجتماعی

دکتر حریرچی با بیان اینکه همه مشاغل فعلا بازگشایی نمی‌شوند، گفت: سیاست ما حداکثر بازگشایی‌ها برای تامین اقتصاد و معیشت مردم است.

Published in اجتماعی

عباسعلی کدخدایی از اعلام نظر نهایی این شورا درباره حذف چهار صفر از پول ملی در روزهای آینده خبر داد. 

Published in اقتصادی

مرکز ردیابی نفتکش‌ها دقایقی پیش در پیامی توئیتری از لنگر انداختن نخستین کشتی حاوی سوخت ایران در پالایشگاه ال‌پالیتو ونزوئلا خبر داد.

سخنگوی وزارت امور خارجه هرگونه مداخلات خارجی در امور داخلی جمهوری خلق چین را محکوم کرد.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։