فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 18 تیر 1399 - آلیک آنلاین

موسوی ادعاهایی همچون اجاره جزایر ایرانی در خلیج فارس، انحصار فروش نفت با قیمت‌های پایین، استقرار نیروهای مسلح و غیره را مضحک دانست که حتی ارزش تکذیب کردن هم ندارد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۲۴۸ هزار و ۳۷۹ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۵۳ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۲ هزار و ۸۴ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

دکتر علیرضا زالی گفت: باید محدودیت‌های کرونایی را حتی کوتاه مدت بازگردانیم.

Published in اجتماعی

محمود واعظی با بیان اینکه سند میان ایران و چین تعهدی به ‌آن معنا ندارد، آن را توافقی متداول و مرسوم میان کشورها عنوان کرد و گفت: خط تخریب روابط ایران و چین از رسانه‌های خارج آغاز شده است.

Published in سیاسی

هیات دولت با پیشنهاد محمد شریعتمداری مبنی بر واگذاری ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام شرکت‌های دولتی در تأدیه بدهی‌اش به سازمان تامین اجتماعی موافقت کرد.

Published in اقتصادی

۱۹۳ کشور عضو سازمان ملل بر سر اعلامیه گرامیداشت هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس این سازمان به توافق دست پیدا کرده و با یادآوری موفقیت‌ها و شکست‌های آن متعهد به ایجاد یک جهان پساکرونایی عادل‌تر، همکاری بیشتر و محافظت از زمین شدند.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در جلسه امروز هیات دولت با بیان اینکه اکنون با فشارهای گسترده تحریم دشمنان و بیماری کرونا، "شرایط تنش و بگو مگو نیست" تصریح کرد: دولت صمیمانه و تحت حمایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی، دست همکاری خود را به سوی دو قوه دیگر و نیروهای مسلح دراز می کند.  

Published in سیاسی

دکتر علیرضا زالی از برگزاری جلسه اضطراری ستاد فرماندهی کرونای تهران خبر داد.

Published in اجتماعی

براساس آخرین آمارها، شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹، ۱۱ میلیون و ۹۵۱ هزار و ۹۶۲ نفر شده است.

Published in اجتماعی

جلیل جباری گفت: قره کلیسای چالدران از ۱۴ تیر به مدت یک هفته تعطیل است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։