فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: شنبه, 11 مرداد 1399 - آلیک آنلاین

جمهوری اسلامی ایران با وجود کارشکنی‌های آمریکا، موفق شد جایگاه ریاست شورای اجرایی برنامه اسکان بشر ملل متحد را برای دوره ۲۰۲۱-۲۰۲۰ بدست آورد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از اقدام مقتدرانه سربازان گمنام امام زمان ( عج ) در دستگیری سرکرده یک گروهک تروریستی و خرابکار قدردانی کرد.

Published in سیاسی

سرکرده گروهک تروریستی"تندر" توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد.

Published in سیاسی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۰۶ هزار و ۷۵۲ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۲۱۶ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۱۶ هزار و ۹۸۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سردار محمدحسین حمیدی از لغو طرح ترافیک و کاهش آلودگی هوا تا پایان هفته خبر داد.

Published in اجتماعی

هفته گذشته دکتر کریستوف هملمن، نماینده سازمان بهداشت جهانی طی سفری دو روزه به استان اصفهان از چند بیمارستان، آزمایشگاه و مرکز درمانی این شهر بازدید کرد.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه راهبرد کشور در مقابله با کرونا تغییر نکرده است، اظهار داشت: تمام مقررات ستاد ملی مقابله با کرونا تا زمانی که وزارت بهداشت به مردم اعلام کند که واکسن قابل قبول در دسترس هست و شرایط تغییر کرده است، همچنان به قوت خود باقی است.

Published in سیاسی

تازه‌ترین آمارها حاکی از آن است که شمار مبتلایان کروناویروس جدید در جهان تاکنون به ۱۷ میلیون و ۷۵۸ هزار و ۸۰۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

آقای جف بزوس با ثروت ۱۸۱ میلیارد دلار  و خانم فرانسواز بتنکوق با ثروت ۶۵.۹ میلیارد دلار تا پایان ماه ژوییه، کماکان ثروتمندترین افراد جهان به شمار می روند.

Published in اجتماعی

فریدون انتظاری پیشنهاد کرد که ایران از قدرت خود در تنگه هرمز و خلیج فارس جهت برخورد با کره جنوبی و مجبور کردن این کشور جهت آزاد کردن پول های بلوکه شده ایران در سئول استفاده کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։