فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: جمعه, 31 مرداد 1399 - آلیک آنلاین

آرا شاوردیان گفت: تخلفات ساختمانی نباید توجیه اقتصادی داشته باشد، زیرا با اخذ جریمه نیز متخلفان به اقدامات خود ادامه می دهند، بنابر این قانون باید به گونه ای وضع و اجرایی شود که متخلفان دیگر جرأت انجام تخلف را نداشته و این اقدامات برای آن ها صرفه اقتصادی نداشته باشد.

Published in اقتصادی

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۵۴ هزار و ۷۶۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۱۲ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۰ هزار و ۳۷۶ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

هلگا اشمید با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که این کشور نمی‌تواند به سازوکار بازگرداندن تحریم‌ها علیه ایران متوسل شود.

Published in سیاسی

خطیب زاده گفت: صلاحیت آمریکا برای طرح این درخواست از سوی همه اعضای برجام رد شده و آمریکا حتی در بین متحدان خود تا آنجا منزوی شده که سه کشور اروپایی را «متحدان آیت‌الله‌های ایران» خوانده است.

Published in سیاسی

سرگئی لاوروف و جوسپ بورل درباره برجام گفت وگو کردند و دو طرف خاطرنشان کردند که شرایط حقوقی برای پیشنهاد آمریکا به شورای امنیت درباره تحریم ایران وجود ندارد.

Published in سیاسی

ظریف به مخالفت‌های صورت گرفته با تلاش غیرقانونی آمریکا برای اعمال مجدد تحریم‌ها علیه ایران اشاره کرد و نوشت: یک بار دیگر دولت ترامپ منزوی و رسوا در صحنه جهانی خواهد شد.

Published in سیاسی

دفتر نمایندگی چین در سازمان ملل اعلام کرد: از آنجایی که آمریکا از توافق برجام خارج شده است و عضو این توافق نیست لذا صلاحیت دعوت شورای امنیت به استفاده از «مکانیسم ماشه» را ندارد.

Published in سیاسی

فدراسیون روسیه در رابطه با قصد آمریکا برای آغاز روند احیای تحریم‌ها علیه ایران در قالب قطعنامه ۲۲۳۱ خواهان برگزاری جلسه شورای امنیت در روز جمعه (۲۱ آگوست) شد.

Published in سیاسی

نمایندگی بلژیک در سازمان ملل گفت: ما باید برجام را حفظ کنیم. این تنها راه اطمینان از ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران است.

Published in سیاسی

وزیران خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام با رد اقدام آمریکا در به کارگیری مکانیسم ماشه، تاکید کردند از این اقدام که با تلاش‌های آنها برای حفظ برجام ناسازگار است، حمایت نمی‌کنند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։