فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 04 شهریور 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۶۳ هزار و ۳۶۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۲۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۲۰ هزار و ۹۰۱ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

علی ربیعی تاکید کرد: برای کاهش تعداد مرگ و میر مبتلایان تکرار می‌کنم توصیه های سه گانه رعایت فاصله گذاری فیزیکی، استفاده از ماسک و شست‌وشوی مرتب به دست ها رعایت کنیم.

Published in سیاسی

صالحی با بیان این که صحبت‌های بسیار سازنده با مدیرکل آژانس انرژی اتمی انجام شد، گفت:  فصل نوینی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی آغاز شده است.

Published in سیاسی

امیر حاتمی گفت: با پایان محدودیت های تسلیحاتی در مورد ایران پس از ۱۷ ماه اکتبر فصل جدیدی از همکاریهای دفاعی با روسیه را آغاز می کنیم.

Published in سیاسی

روحانی با بیان این که دولت حاضر است برای معادن طلا سرمایه گذاری ویژه انجام دهد گفت: امروز موفق شدیم نسبت به سال ۹۲، تولید طلا را به ۱۴ برابر برسانیم.

بهروز کمالوندی گفت: سفر رافائل گروسی ارتباطی به موضوع مکانیزم ماشه و مسائل سیاسی ندارد، تعامل ایران و آژانس قرار است در این دیدار بررسی شود.

Published in سیاسی

رئیس جمهور امروز در ارتباط ویدئو کنفرانسی، ۳ طرح ملی در حوزه صنعت و معدن را در استان‌های یزد،‌ فارس و کردستان افتتاح کرد.

بنابر تازه‌ترین آمارها ۱۶ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۵۳۶ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

آرا شاوردیان با اشاره به نقش منفی مشاوران املاک در افزایش قیمت مسکن، گفت: متأسفانه در شرایط کنونی املاکی ها به عاملی در افزایش قیمت مسکن تبدیل شده اند که به این امر کمتر توجه می شود.

Published in اقتصادی

اولیانوف ضمن اشاره به خطری که توسل آمریکا به مکانیسم ماشه برای شورای امنیت دارد، گفت واشنگتن هر کاری می‌توانست برای مجبور کردن ایران به تعلیق تعهدات هسته‌ای خود انجام داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։