فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 05 شهریور 1399 - آلیک آنلاین

سیما سادات لاری گفت: تاکنون ۳۶۵ هزار و ۶۰۶ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و با فوت ۱۱۹ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری به ۲۱ هزار و ۲۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رییس جمهوری به آرزوی ۴۲ ساله  کشور برای اعطای برق مجانی اشاره کرد که در شرایط سخت تحریم دولت موفق به انجام آن شد و در ادامه تصریح کرد: اعلام کردیم که در هفته دولت خانواده‌های کم مصرف،‌ از تخفیف ۱۰۰ درصدی برخوردار خواهند شد. 

Published in سیاسی

حمید بعیدی‌نژاد در واکنش به انزوای مجدد ایالات متحده در شورای امنیت نوشت: ختم جلسه!

Published in سیاسی

آرا شاوردیان گفت: در وضعیت فعلی حجم گسترده ای از اراضی بلااستفاده در کلانشهرها به ویژه تهران قرار دارد، مالکان این اراضی ها با هدف کسب سود کلان اراضی را بدون استفاده رها می کنند که این مسئله به ضرر بازار مسکن و اقتصاد کشور است.

Published in اقتصادی

میخائیل اولیانوف با اشاره به عدم اتفاق نظر بر سر به کارگیری مکانیسم بازگردانی تحریم‌ها توسط آمریکا علیه ایران، از این تصمیم آمریکا انتقاد کرد.

Published in سیاسی

براساس آخرین آمارها، تاکنون مرگ ۸۲۳ هزار و ۵۱۳ نفر در اثر بیماری کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in سیاسی

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد، هدف آمریکا را نابودی قطعنامه ۲۲۳۱ و برجام دانست و گفت نشست روز گذشته شورای امنیت بار دیگر انزوای آمریکا در برجام و قطعنامه ۲۲۳۱ را نشان داد.

Published in سیاسی

سه کشور ضامن روند آستانه، روز گذشته در حاشیه نشست کمیته تدوین قانون اساسی سوریه، با صدور بیانیه‌ای مشترک بر لزوم احترام به تمامیت ارضی این کشور تأکید کردند. 

Published in سیاسی

پمپئو در حالیکه شورای امنیت دست رد به خواسته غیرقانونی آمریکا برای فعال کردن مکانیسم ماشه علیه ایران زد، در سخنرانی تبلیغات انتخاباتی، خروج از برجام را جزو دستاوردهای ترامپ دانست.

Published in سیاسی

ظریف در توییتی با اشاره به دیدار «بسیار سازنده» با گروسی بر آمادگی تهران برای روابط عادی با آژانس تأکید کرد و درباره برخی کارشکنی‌ها هشدار داد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։