فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 24 آذر 1400 - آلیک آنلاین

امیرعبداللهیان گفت: شب گذشته به توافق خوبی با آژانس دست پیدا کردیم که می‌تواند برخی نگرانی‌های ادعایی درخصوص برنامه هسته‌ای صلح آمیز ایران را برطرف کرده و تداوم بیش از پیش همکاری‌های متقابل با آژانس را به دنبال داشته باشد.

Published in سیاسی

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۵۲ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۳۰ هزار و ۸۸۳ نفر رسید.

Published in اجتماعی

هیأت دولت به استناد اصل (۱۲۷) قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و به منظور بررسی و پیگیری موضوعات و توافقات مهم استان‌ها در سفرهای استانی، با تشکیل کارگروه ویژه سفرهای استانی رئیس جمهور موافقت کرد.

Published in سیاسی

آرمن سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان با ارسال پیامی به آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد که کشورش اهمیت زیادی برای روابط و همکاری های دوجانبه و چندجانبه با ایران قائل است.

Published in سیاسی

عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس در توئیتی تاکید کرد: موانعی مانند بنگاهداری بانک‌ها، معوقات انباشته زیر ذره‌بین مجلس قرار خواهد گرفت.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در لایحه رتبه بندی معلمان منزلت و معیشت معلمان در نظر گرفته شده است، گفت: این لایحه پس از یک دهه فراز و نشیب سرانجام در مجلس یازدهم و دولت سیزدهم به تصویب رسید.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ پنج میلیون و ۳۳۷ هزار و ۱۸۸ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

نخست‌وزیر ارمنستان و رئیس‌جمهوری آذربایجان، رئیس شورای اروپا را مطمئن ساختند که آنها به اجرای توافق‌هایی که با میانجیگری روسیه بر سر ناگورنو-قره‌باغ حاصل شد، متعهد هستند.

Published in سیاسی

سازمان جهانی بهداشت هشدار داده است که سویه اومیکرون کرونا با سرعتی در حال گسترش است که در سویه‌های قبلی دیده نشده است و احتمالاً در بیشتر کشورها وجود دارد.

Published in اجتماعی

اعضای گروه ۱+۴ و اتحادیه اروپا برای سومین شب متوالی با نماینده ویژه ایالات متحده آمریکا در امور ایران، درباره روند مذاکرات وین که با هدف رفع تحریم‌های ظالمانه جریان دارد تشکیل جلسه دادند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։