فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 30 خرداد 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۶۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه ایران همچنان در مسیر دیپلماسی حرکت می‌کند این قطار از ریل خود خارج نشده است، گفت: طرف آمریکایی باید هر چه زودتر به مسیر امضای توافق برگردد ،برای یک توافق خوب و پایدار و موثر آماده هستیم.

Published in سیاسی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با تکرار این ادعا که روسیه مانع صادرات غلات از اوکراین شده، نسبت به تبعات جدی جنگ اوکراین هشدار داد.

Published in سیاسی

ویاچسلاو ولودین رئیس دومای روسیه در اظهاراتی اوکراین را عضو مناسبی برای اتحادیه اروپا ندانست و پایان این اقدام را غم‌انگیز توصیف کرد.

Published in سیاسی

گوستاوو پترو نماینده ائتلاف «پیمان تاریخی» و شهردار سابق بوگوتا با کسب اکثریت آرا در دور دوم انتخابات کلمبیا، به عنوان نخستین رئیس‌جمهوری چپگرای تاریخ این کشور، سکان ریاست دولت برای ۴ سال آینده را به دست می گیرد.

Published in سیاسی

روز گذشته ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس یازدهم در اجلاسیه سوم مشخص شد.

Published in سیاسی

جاثلیق آرام اول در دیدار وابسته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در لبنان، از حمایت و توجه مقام معظم رهبری نسبت به جامعه ارمنی‌های ایران قدردانی کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۳۴۰ هزار و ۷۵۴ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی

صدراعظم آلمان از اتحادیه اروپا خواست تا مکانیسم‌های تصمیم‌گیری را با هدف پذیرش اعضای بیشتر، به‌روز رسانی کند.

Published in سیاسی

رئیس هیات روسیه در مذاکرات وین، قطعنامه ضد ایرانی سه کشور اروپایی عضو برجام و ایالات متحده آمریکا در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را اشتباه محاسباتی دانست اما مدعی شد که طرف‌های غربی همچنان به دنبال جمَع‌بندی گفت‌وگوها هستند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։