فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: سه شنبه, 17 خرداد 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۷ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۱ هزار و ۳۳۹ نفر ماند.

Published in اجتماعی

میخائیل اولیانوف ارائه پیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی از سوی ایالات متحده آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را بشدت مشکوک توصیف کرد.

Published in سیاسی

رئیس جمهور در راستای تسریع در تأمین و ذخیره احتیاطی کالاهای اساسی وزرای صمت و جهاد کشاورزی را مکلف کرد موانع پیش‌روی اجرای این برنامه را شناسایی و با هماهنگی معاون اول نسبت به رفع آن اقدام کنند.

معاون اداره کل هواشناسی استان تهران نسبت به وزش باد شدید و خیزش گرد و غبار و وقوع طوفان لحظه‌ای در غرب تهران طی امروز (۱۷ خرداد ماه) خبر داد.

Published in اجتماعی

کادر فنی تیم ملی با توجه به تمرینات فشرده روزهای گذشته در اردوی قطر امروز به شاگردانش استراحت داد.

Published in ورزشی

منابع خبری امروز ادعا کردند که قطعنامه ضد ایرانی ایالات متحده آمریکا و سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه شد.

Published in سیاسی

دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان و سفیر و نماینده پیشین جمهوری اسلامی ایران در وین با اشاره به سیاسی بودن رویکرد مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: ما مخالف هر گونه قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران هستیم.

Published in سیاسی

میخائیل اولیانوف نماینده روسیه نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت که کشورش باهرگونه قطعنامه غیر سازنده غربی‌ها درباره ایران در صورت تصویب از سوی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی، همراهی نخواهد کرد.

Published in سیاسی

وزیر خارجه قطر با اشاره به گفت‌وگوهایش با همتای آمریکایی خود گفت که قطر با تهران و واشنگتن به منظور ایجاد زمینه مشترک برای بازگشت به توافق هسته‌ای رایزنی می‌کند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۳۲۱ هزار و ۵۰۳ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։