فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: چهارشنبه, 19 مرداد 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۹۰ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۲ هزار و ۶۵۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

آیین نامه حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در حوزه اقتصاد به منظور اجرای قانون تولید جهش دانش‌بنیان و بهره‌گیری از اکوسیستم دانش بنیان کشور در بخش گمرک، مالیات و تأمین مالی، به تصویب هیأت وزیران رسید.

چهارشنبه, 19 مرداد 1401 12:40

آماری درباره شهدای ارامنه

نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت و مجلس در حال تدوین برنامه هفتم توسعه هستند و با توجه به شرایط و تجربیات باید بتوانیم امکانات و بودجه کافی پیش‌بینی کنیم که کمک حال خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان و خانواده آنها باشد.

Published in اجتماعی

کارشناس مسائل بین‌الملل گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال حفظ برجام بوده است و برای انتفاع اقتصادی مردم ایران به پای میز مذاکره آمده است و نکات خود در مورد بسته پیشنهادی اروپا را نیز ارائه کرده است لذا در حال حاضر این آمریکا است که باید اراده خود را نشان دهد و تصمیم نهایی خود را بگیرد.

Published in سیاسی
چهارشنبه, 19 مرداد 1401 12:24

شاهین بازیل که بود؟

شاهین بازیل هنرمند و فعال عرصه سینما طی چند روز گذشته از دنیا رفت؛ او به گفته محمد اطبایی دوست و همکارش؛ «از جمله انسان هایی است که در حوزه های تخصصی‌اش جای پای بزرگی دارد و البته خود نیز نخواست که چندان دیده شود و اعتبار کارهایش ماند برای دیگران».

Published in فرهنگ و هنر

آخرین تحولات مربوط به بازار سرمایه در جلسه ستاد اقتصادی دولت مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی در راستای ثبات‌بخشی و بهبود روند این بازار اتخاذ شد.

چهارشنبه, 19 مرداد 1401 10:51

دولت ژاپن استعفا کرد

فومیو کشیدا نخست وزیر ژاپن امروز، چهارشنبه 19 مرداد ماه در پی کاهش محبوبیت دولت، کابینه و فهرست اجرایی حزب خود را برای بدست آوردن حمایت مردمی تغییر داد.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۵۹۱ میلیون و ۴۰۰ هزار و ۸۱۲ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

«رکورددار گینس»، مخترع «آ با کلاه»، «پیرترین معلم ایرانی» و... تنها برخی از القاب او هستند؛ با این حال، حسین وحیدی که می‌گفت معلمی، عشق اوست، در جوانی نمی‌خواست معلم شود.

Published in اجتماعی

تیم‌های رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت امشب برگزار کننده سوپر جام اروپا در ورزشگاه المپیک هلسینکی هستند.

Published in ورزشی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։