فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: دوشنبه, 28 شهریور 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۸ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۳۱۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

تفاهم نامه همکاری مراکز مین زدایی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان امضا شد.

Published in سیاسی

دبیرکل سازمان ملل ابراز امیدواری کرد که مسائل مربوط به تصمیم اتحادیه اروپا برای تعلیق صدور ویزا برای اتباع روس به زودی حل و فصل شوند چرا که چنین محدودیت‌هایی ایده خوبی نیستند.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران هیچ گونه تغییری در جغرافیای سیاسی در منطقه قفقاز جنوبی را نمی‌پذیرد.

Published in سیاسی

یک کارشناس مسائل حوزه قفقاز با تاکید بر این که به نظر می رسد پروژه ایجاد نا امنی جدید ایران، روسیه و چین را هدف قرار داده است، گفت: اعضای شانگهای باید به صورت عملی و جدی فعال شوند و همکاری‌هایشان را از حالت گفت‌وگوهای دیپلماتیک تبدیل به همکاری‌های جدی و عملیاتی کنند.

Published in سیاسی

یک شرکت دولتی اوکراین در حوزه هسته‌ای مدعی شد که روسیه به دومین نیروگاه هسته‌ای بزرگ اوکراین در جنوب کشور حمله کرده و خساراتی وارد آورده است.

Published in سیاسی

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا گفت: ما به حمایت از یکپارچگی دموکراسی ارمنستان و مرزها ادامه خواهیم داد و در برابر هر تلاشی برای تغییر مرزهای این کشور مقاومت خواهیم کرد.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۵۳۰ هزار و ۹۰۰ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

Published in اجتماعی

آرا شاوردیان گفت: عضویت کامل ایران در پیمان شانگهای می تواند ایران را از قدرت منطقه ای به قدرت جهانی تبدیل کند.

Published in سیاسی

دبیرکل سازمان ملل متحد با بیان اینکه درحال حاضر احتمال وقوع یک دیدار مستقیم میان رؤسای جمهور روسیه و اوکراین تقریبا غیرممکن است، گفت: سازمان ملل برای ارائه کمک در راستای تسهیل این امر و تلاش برای برقراری صلح بین دو کشور اعلام آمادگی می‌کند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։