فا

فرهنگ و هنر

Items filtered by date: یکشنبه, 13 شهریور 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۴۸ بیمار مبتلا به کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۳ هزار و ۹۹۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

استاندار آذربایجان شرقی از افتتاح سرکنسولگری ایران در استان سیونیک ارمنستان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این اقدام با هدف بهبود وضعیت و ارتقای روابط با کشور ارمنستان انجام می شود.

Published in سیاسی

رئیس‌جمهور با تأکید بر لزوم پرهیز نظام بانکداری از بنگاه‌داری، مأموریت‌های اصلی بانک مرکزی برای تحول در نظام بانکی را تبیین کرد.

Published in سیاسی

مناقشه قره‌باغ میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان با طرح موضوع جدیدی تحت عنوان دالان زنگزور یا سیونیک از سوی باکو پیچیده‌تر شده است. 

Published in سیاسی

وزیر کشور گفت: در ابتدای حضور دولت سیزدهم، گزارش‌هایی مبنی بر توقف صدور کارت ملی داشتیم و ۱۰ میلیون نفر منتظر بودند و تلاش شد این کار با سرعت قابل قبولی حل شود و اکنون پنج میلیون صادر شده است.

Published in سیاسی

فرمانده کل ارتش گفت: به آمریکایی‌ها با واسطه اطلاع داده شد که شناورهای آنها در منطقه معین قرار دارد؛ هشدار داده شد که قوانین بین المللی را رعایت کنند.

Published in سیاسی

با گذشت بیش از ۲۲ ماه از پروژه جنگ دوم قراباغ هنوز موضوع «دالان تورانی ناتو» که توسط جمهوری آذربایجان و ترکیه با عنوان جعلی و بی پایه «کریدور زنگزور» نام برده می شود، بشدت در دستور کار ناتو با محوریت انگلستان و صهیونیسم بین الملل و با کارگزاری و پیمانکاری باکو و آنکارا قرار دارد.

Published in سیاسی

بنابر جدیدترین آمار رسمی همه‌گیری کرونا، مجموع مبتلایان به این بیماری در جهان تاکنون به ۶۱۰ میلیون و ۱۱ هزار و ۴۶۱ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت خارجه در بزرگداشت ابوریحان بیرونی پستی اینستاگرامی منتشر کرد.

Published in سیاسی

سازمان هواشناسی از فعالیت سامانه بارشی بارش باران در سواحل دریایی خزر و شمال غرب کشور همراه با کاهش محسوس دما از فردا دوشنبه تا پایان هفته خبر داد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։