فا

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون مرگ شش میلیون و ۷۵۹ هزار و ۴۹ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تائید شده است.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۳ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۴۴ نفر رسید.

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر قرار باشد علیه سپاه پاسداران اقدامی انجام شود که بر یک نهاد حاکمیتی موثر جمهوری اسلامی ایران و بخش نظامی رسمی جمهوری اسلامی ایران تاثیری بگذارد واکنش و پاسخ جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران برای وضعیت جوی این استان از امروز تا پایان هفته بارش برف و باران در استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

اسقف اعظم ارامنه اصفهان و جنوب ایران در دیدار با استاندار اصفهان گفت: افرادی که به اسم مسیحیت و فرهنگ اروپایی در ایران فتنه انگیزی می کنند را مسیحی به حساب نمی آوریم چون کسی که به خدای متعال اعتقاد داشته باشد نمی تواند توهین به مقدسات ادیان توحیدی را بپذیرد.

خلیفه کل ارامنه آذربایجان با محکومیت توهین به ساحت قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بر لزوم احترام به مقدسات ادیان مختلف تاکید کرد.

کی‌یف علیه ۱۸۲ کمپانی روسی و بلاروسی و سه شخص حقیقی تحریم وضع کرده که جدیدترین اقدامات از سوی زلنسکی برای قطع ارتباطات با این دو کشور در اوکراین است.

رؤسای مجالس ایران و الجزایر با اشاره به طراحی‌های دشمن علیه جهان اسلام و توهین به مقدسات مسلمانان، بر همبستگی و وحدت مسلمانان برای مقابله با طراحی‌های دشمن تاکید کردند.

سوریه گزارش تیم موسوم به «تیم تحقیق و شناسایی» سازمان منع تسلیحات شیمیایی (OPCW) درباره حادثه ادعایی استفاده از ماده کلر در دوما در آوریل ۲۰۱۸ را به طور کامل رد می‌کند.

صفحه1 از2719
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։