فا
Items filtered by date: شنبه, 13 ارديبهشت 1399 - آلیک آنلاین

رییس جمهوری بر ضرورت پرداخت بهنگام حقوق و مستمری کارکنان و بازنشستگان و توجه به الزامات «جهش تولید» و تحرک اقتصادی و مدیریت بودجه در سال ۹۹ تاکید کرد.

Published in سیاسی

کیانوش جهانپور گفت: تاکنون ۹۶ هزار و ۴۴۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۶۵ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۶۱۵۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

خورخه آرئاسا وزیر خارجه ونزوئلا روز گذشته اعلام کرد که این کشور به دنبال طرح شکایت مجدد از واشنگتن به دلیل تلاش برای جلوگیری از توافقنامه نفت در ازای غذا میان ونزوئلا و مکزیک است.

Published in سیاسی
شنبه, 13 ارديبهشت 1399 11:19

پساکرونا و آینده رسانه ها

همه‌گیریِ ویروس کرونا، نه‌تنها برای اقتصاد و نظام بهداشتی کشورها، بلکه برای رسانه‌ها هم نوعی «آزمون تحمل فشار» است.

Published in اجتماعی

سردار هادیانفر گفت: جریمه خودروهای بدون معاینه فنی و همچنین گواهینامه‌هایی که مدت قانونی آن به اتمام رسیده از ۱۶ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

Published in اجتماعی

بسته‌های کمک معیشتی (ارزاق) تهیه شده از جانب شهرداری منطقه ۶ تهران برای همیاری و کمک به شهروندان ارمنی صدمه دیده از شیوع ویروس کرونا به خلیفه‌گری ارامنه تهران اهداء شد.

Published in اجتماعی

میخاییل اولیانوف در پیامی کنایه‌آمیز گفت که مقام‌های آمریکایی به حقوقشان در قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت می‌پردازند، اما صحبتی از تعهداتشان در آن نمی‌کنند.

Published in سیاسی

خبرگزاری یونهاپ گزارش داد رهبر کره شمالی بامداد امروز شنبه پس از ۲۰ روز برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شده است.

Published in سیاسی

محمود واعظی در پیام توییتری خود نوشت: چند سالی است که برجام، مانعی بزرگ در برابر ایران ‌ستیزان بوده است آن چنانکه برای نابودی‌اش از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։