فا
Items filtered by date: پنج شنبه, 06 آبان 1400 - آلیک آنلاین

طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۹ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۵ هزار و ۸۷۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: امکان عرضه بنزین در تمامی جایگاه‌های کشور فراهم شده است. از ۳۷۰۰ جایگاه موجود در کشور، ۳۰۰۰ جایگاه بنزین با نرخ آزاد و ۷۰۰ جایگاه بنزین به نرخ سهمیه‌ی به خودروها عرضه می‌کنند.

Published in اقتصادی

جعفر خاشع، کارشناس مسائل قفقاز، در وبینار بررسی روابط ایران و ارمنستان، تاکید کرد که دو کشور، علاوه بر همکاری‌های دوجانبه، باید از ظرفیت منطقه‌ای، مانند سازمان‌های منطقه تجاری و مناطق آزاد، بیشتر استفاده کنند.

Published in سیاسی

فدراسیون تاریخ و آمار نامزدهای بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ را اعلام کرد که نام دو مهاجم تیم ملی ایران نیز در آن دیده می شود.

Published in ورزشی

سی و دومین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال‌احمر حاوی ۶ میلیون دز واکسن، امروز پنجشنبه، ششم آبان در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.

Published in اجتماعی

مجید تخت روانچی سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل گفت: شورای امنیت سازمان ملل باید به مسئولیت خود عمل و رژیم اسرائیل را وادار کند به اشغال جولان سوریه پایان دهد و تجاوزات خود به سوریه را نیز فوری متوقف کند.

Published in سیاسی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با تشریح آخرین جزئیات افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک گفت: از ۱۰ آبان ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ به ۷:۳۰ و ساعت عصرگاهی از ۱۶ به ۱۷ تغییر می یابد.

Published in اجتماعی

معاون سیاسی وزیر امور خارجه و معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا موانع اصلی مذاکرات پیش رو را مرور کرده و توافق کردند مذاکرات را در ماه نوامبر (آذر ماه) شروع کنند.

Published in سیاسی

وزیران خارجه کشورهای همسایه افغانستان بعلاوه روسیه با صدور بیانیه مشترک تاکید کردند: تنها راه حل مسائل افغانستان یک ساختار سیاسی فراگیر و گسترده با مشارکت همه اقوام است.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։