فا
Items filtered by date: شنبه, 08 آبان 1400 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۸بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۶ هزار و ۱۲۶ نفر رسید.

Published in اجتماعی

آرمن سرکیسیان، رئیس‌جمهور ارمنستان در گفتگویی اختصاصی با شبکه تلویزیونی RBK روسیه، به پرسش‌های ایلیا دورونوف از جمله پرسش‌هایی درباره روابط با ایران، پاسخ داد.

Published in سیاسی

ایرن آبنوسیان، مدیر نمایشگاه تاریخ مدارس ارمنی در تهران، گفت: ارامنه جزئی از فرهنگ و ملت ایران هستند و مدارس آنها، سند افتخاری است که نشان می‌دهد اقوام مختلف در ایران، می‌توانند به‌راحتی، فرهنگ و سنت‌های خود را حفظ کنند.

Published in فرهنگ و هنر

میخائیل اولیانوف، نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین تأکید کرد وضعیت فعلی برجام نتیجه سیاست «فشار حداکثری» دولت ترامپ علیه جمهوری اسلامی ایران است.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت و نقش فضای علمی و آموزشی کشور در پویایی جامعه گفت: وزارت بهداشت، با همکاری وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش، طوری برنامه ریزی کند تا مدارس و دانشگاه‌ها از اول آذر طبق شیوه‌نامه‌ها بازگشایی شوند.

Published in سیاسی

رئیس و نایب رییس شورای خلیفه گری ارامنه تهران و مدیر خلیفه گری ارامنه با حضور در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دیداری با معاون فرهنگی وزیر ارشاد دکتر یاسر احمدوند داشتند.

سفیر جمهوری ارمنستان با حضور در ساختمان دادمان با وزیر راه و شهرسازی دیدار کرد.

اتاق بازرگانی تهران با برگزاری جلسه‌ای با سفیر ارمنستان در تهران، بار دیگر موضوع توسعه همکاری‌های اقتصادی میان دو کشور را بررسی کرده و سفیر ارمنستان در تهران ابراز امیدواری کرده به زودی جهشی جدید در همکاری‌های اقتصادی دو کشور به وجود آید.

جدیدترین رنگبندی کرونایی شهرهای کشور منتشر شد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از3
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։