فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 14 مهر 1400 - آلیک آنلاین

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه در نشست مطبوعاتی مشترک با همتای ایرانی خود با بیان اینکه در دیدار با حسین امیرعبداللهیان تاکید بر این شد که هر چه زودتر باید مذاکرات وین آغاز شود و ایران نیز در این زمینه آمادگی دارد گفت: البته هدف فقط برگزاری مذاکرات نیست و باید آمریکا نیز به تعهدات خود در این زمینه عمل کند و تحریم ها علیه ایران در عرصه‌های مختلف را لغو کند.

Published in سیاسی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، ظهر امروز در نشست خبری با همتای روس خود در محل وزارت امور خارجه روسیه گفت: روند بررسی مذاکرات وین در دولت جدید ایران در حال اتمام و نهایی شدن است و  به زودی گفت وگوهای وین از سر گرفته می شود.

Published in سیاسی

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۱۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و در عین حال شمار تزریق واکسن در کشور از ۶۰ میلیون دز گذشت.

Published in اجتماعی

پرواز هواپیماهای جمهوری آذربایجان به نخجوان با استفاده از حریم هوایی جمهوری ارمنستان از سر گرفته شد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار کرد: مایل هستم تاکید کنم در سیاست همسایگی دولت جدید در ایران، روسیه جزو اولویت‌های ایران است.

Published in سیاسی

شمار مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۲۳۶ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۹۲ نفر رسیده و مرگ چهار میلیون و ۸۳۲ هزار و ۷۷ نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است و ۲۱۳ میلیون و ۷۴۰ هزار و ۹۹۰ نفر از مبتلایان نیز بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

شماری از نمایندگان احزاب مخالف ارمنستان با اشاره به اقدام جمهوری آذربایجان در اخذ عوارض از کامیونهای ایرانی آن را ایجاد اختلال در روابط تجاری حیاتی میان تهران و ایروان خوانده‌اند.

Published in سیاسی

زهرا ارشادی سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد گفت: تروریسم نمی تواند و نباید با هیچ مذهب، ملیت، تمدن یا گروه قومی گره زده شود و از آن برای توجیه تروریسم یا اقدامات ضد تروریسم که شامل دخالت در حریم خصوصی افراد است، مورد استفاده قرار گیرد.

Published in سیاسی

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران گفت: دولت سیزدهم آمادگی دارد جهش جدی در روابط تهران و مسکو صورت گیرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: زمانی‌که روند بازبینی داخلی‌ به جمع‌بندی برسد، به وین بازخواهیم گشت و پیش‌شرطی وجود ندارد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։