فا
Items filtered by date: سه شنبه, 04 خرداد 1400 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۲۰۸ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۷۹ هزار و ۵۶ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵خود، اسامی نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که صلاحیت آنان مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است را اعلام کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی دولت گفت: دولت، از همه نهادهایی که در فرآیند انتخابات نقش دارند، انتظار دارد که با توجه به ضرورت تقویت وحدت ملی در شرایط کنونی کشور، با دوراندیشی، تعهد به روح حاکم بر قانون اساسی و وفاداری به منافع ملی، زمینه امیدآفرینی و شورانگیزی در انتخابات را فراهم آورند و با تقویت زمینه مشارکت در انتخابات، تداوم ثبات و امنیت و پیشرفت کشور را تضمین کنند.

Published in سیاسی

برخی حفاری‌های غیرمجاز بر قبرستان ۴۰۰ ساله ارامنه سیرک، سبب از بین رفتن این قبرستان شده که سال‌ها پیش ثبت ملی شده است.

Published in اجتماعی

مناسبات گمرکی و تجاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان در پی سفر هیئت بلندپایه گمرکی این کشور به تهران و گفت‌وگو با مقامات کشورمان توسعه خواهد یافت.

Published in اقتصادی

امیر حاتمی گفت: در سال‌های اخیر توانستیم در حوزه رزم زمینی به ویژه در حوزه موشک‌های ضد زره، زمین به زمین و بمب‌های هدایت شونده، خودروهای تاکتیکی و سلاح‌های هوشمند به دستاوردهای بسیار چشمگیری دست یابیم.

Published in سیاسی

دیپلمات‌های ایران و ارمنستان در دیدار با هم در زمینه روابط دوجانبه و آخرین تحرکات مرزی بین باکو و ایروان گفت‌وگو کردند.

Published in سیاسی

رییس جمهوری در پیامی به دولت و مردم لبنان در پیامی فرارسیدن عید مقاومت و سالروز آزاد سازی جنوب این کشور از وجود نیروهای متجاوز رژیم صهیونیستی را تبریک گفت.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون ۱۴۹ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۱۷۷ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

محمد اسلامی از امضای تفاهم نامه دو کشور ایران و ارمنستان برای رفع موانع ترانزیت کالا خبر داد و گفت: با گسترش همکاری و ارتقای سطح سرمایه‌گذاری به یک میلیارد دلار ایران می‌تواند به فوریت به شریک تجاری ارمنستان تبدیل شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։