فا
Items filtered by date: چهارشنبه, 05 خرداد 1400 - آلیک آنلاین

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۱۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۷۹ هزار و ۲۱۹ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

نمایشگاه عکس کلیساهای ارامنه در ایران با عنوان "ایران پر گهر" شب گذشته (سه شنبه ۴ خرداد ماه) به شکل مجازی در نگارخانه کمیسیون ملی یونسکو ایران افتتاح شد.

Published in فرهنگ و هنر

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت بسیار بالای انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ماه ۱۴۰۰، گفت: در انتخابات ریاست جمهوری این نیست که ملت فقط درمورد رئیس قوه مجریه اظهار نظر می کند، در انتخابات ریاست جمهوری، بحث این است که فرد می خواهد رئیس "جمهور" و همه مردم  و جامعه  شود و ملت ایران را نمایندگی کند.

Published in سیاسی

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی با رییس کمیته درآمدهای دولتی ارمنستان در ساختمان دادمان وزارت راه و شهرسازی در خصوص توسه حمل و نقل کشور به ویژه در بخش جاده‌ای و رفع موانع تردد بین دو کشور دیدار و گفت و گو کرد.

Published in اقتصادی

محمدجواد ظریف و آرا ایوازیان، وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان در ایروان دیدار کردند.

Published in سیاسی

لیندال جین ساکس، سفیر استرالیا در تهران با نمایندگان اقلیت مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

Published in سیاسی

محمد اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران اهمیت ویژه ای به همکاری و تبادلات با کشورهای همسایه قائل است و ارمنستان نیز همواره با جمهوری اسلامی ایران رابطه ای پایدار داشته و با ما در ارتباط بوده است.

رافائل گروسی با تاکید بر اینکه توسعه برنامه هسته ای حق ایران است، به اقدام تهران در زمینه غنی سازی اورانیم در سطح ۶۰ درصد اشاره کرد و مدعی شد که غنی سازی در این سطح نگران کننده است.

Published in سیاسی

بنابر تازه‌ترین آمارها تاکنون مرگ سه میلیون و ۴۹۹ هزار و ۷۲۷ نفر بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ در جهان تأیید شده است.

Published in اجتماعی

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان وارد ایروان پایتخت ارمنستان شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։