فا

PDF

Items filtered by date: پنج شنبه, 24 آذر 1401 - آلیک آنلاین

وزارت امور خارجه در بیاینه‌ای ضمن واکنش شدید به مواضع خصمانه و اقدامات اتحادیه اروپا، تصریح کرد: در صورت عدم توقف فضاسازی‌هایی که در بستر ایران‌هراسی صورت می‌پذیرد، فرصت‌ها برای پیشبرد منافع متقابل، به شکل قابل توجهی متأثر خواهد شد.

Published in سیاسی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، یک نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست داد و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۵۹ نفر رسید.

Published in اجتماعی

مشاور تیم مذاکره‌کننده ایران در مذاکرات وین در پیامی به اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل درباره لغو عضویت ایران در کمیسیون وضعیت زنان سازمان ملل واکنش نشان داد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به تداوم اظهارنظرهای مداخله‌جویانه آمریکا درباره تحولات داخلی ایران تصریح کرد: تحمیل تحریم‌های ظالمانه بر تمامی مردم ایران از کودکان، زنان،دختران و مادران ایرانی بهترین گواه دروغ‌گویی و ژست‌های حقوق بشری آمریکاست.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن در تلاش است پشتوانه عظیم و قدرتمند مردمی نظام را سست یا تضعیف کند، تصریح کرد: مردم ما در اقسام توطئه‌هایی که از ابتدای انقلاب تاکنون از سوی دشمن طراحی و اجرا شده، بویژه در توطئه اخیر با بصیرت و بردباری همه فتنه‌انگیزی‌ها را ناکام گذاشته‌اند.

Published in سیاسی

با حضور سفیر کشور جمهوری ارمنستان، نمایشگاه اسناد همکاری‌های ایران و ارمنستان در دوره قاجار بر اساس اسناد موزه ماتناداران شهر ایروان، در دانشگاه شهید چمران اهواز افتتاح شد.‌

Published in سیاسی

سفیر ارمنستان در ایران با بیان اینکه در برقراری روابط حسنه با دانشگاه‌های ایران و ارمنستان، نمونه‌های مثبت فراوانی وجود دارد، گفت: مساله قابل توجه، رشد سریع در تبادلات تجاری بین دو کشور است و تلاش دو طرف بر این است که حجم تبادلات تجاری و کالا را به ۳۰ میلیارد دلار برسانند.

Published in اجتماعی

ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین شب گذشته گفت ورزشکاران روس باید با انزوای کامل روبرو شوند و در بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ جایی نداشته باشند.

Published in سیاسی

دولت کانادا اعلام کرد از این پس، تعمیرات توربین‌های خط لوله نورد استریم یک از تحریم‌های روسیه مستثنی نخواهند بود.

Published in سیاسی

رئیس پارک علم و فناوری خوزستان در دیدار با سفیر ارمنستان گفت: ما آمادگی کامل داریم که در هر زمینه در فناوری همکاران و مدیران ۳۴۰ شرکت را هماهنگ کنیم تا موضوعات صنعتی ارمنستان را برای تولید بیشتر، بهره‌وری و ... در ارمنستان حل و فصل کنند.

Published in اقتصادی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։