فا

PDF

Items filtered by date: دوشنبه, 14 آذر 1401 - آلیک آنلاین

مدیرکل داروی سازمان غذا و دارو گفت: سومین محموله آنتی بیوتیک حاوی یک میلیون از انواع سوسپانسیون آنتی‌بیوتیک شامل آزیترومایسین ۱۰۰ و ۲۰۰ میلی گرم، شربت آموکسی سیلین، شربت کوآموکسی کلاو و سفکسیم وارد کشور شد.

Published in اجتماعی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۵ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۶۴۵ نفر رسید.

Published in اجتماعی

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: مقامات آمریکایی می دانند ایران در زیر فشار و با تهدید حاضر به مذاکره و امتیاز نیست، توافق منطق خود را دارد و موضع ایران با مذاکرات برجام کاملاً روشن است.

Published in سیاسی

وزیر انرژی و ذخایر آبی تاجیکستان گفت: می‌توانیم با همکاری ایران و ظرفیت موجود در تاجیکستان برق آسیای مرکزی و آسیای جنوبی را تأمین کنیم.

Published in اقتصادی

تارنمای دویچه وله نوشت: اتحادیه اروپا خرید نفت خام دریایی روسیه را متوقف کرده تا مسکو را از منابع درامدی خود در جنگ اوکراین محروم کند. این اقدام آنچنان که اتحادیه اروپا انتظار دارد بر اقتصاد مسکو تاثیری ندارد.

Published in اقتصادی

تیم داوری ۴ دیدارِ باقیمانده از مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام شد و نام تیم داوری کشورمان در آن دیده نمی‌شود.

Published in ورزشی

پیشنهاد رئیس جمهوری فرانسه دال بر اینکه اگر مسکو با مذاکرات حول محور پایان جنگ اوکراین موافقت کند غرب باید نیاز روسیه برای دریافت ضمانت‌های امنیتی را مد نظر قرار دهد، سیلی از انتقادات را در کی‌یف و متحدانش در منطقه بالتیک به وجود آورد.

Published in سیاسی

نخست وزیر عراق و وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران در خصوص همکاری در زمینه آثار تاریخی و گردشگری و تبادل تجربیات در این زمینه گفت و گو کردند.

Published in سیاسی

۹ وزیر از ۲۴ وزیر ضمن رد دعوت نجیب میقاتی نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان برای شرکت در جلسه کابینه، بر مخالفت خود با هر تصمیمی که ممکن است در این جلسه اتخاذ شود، تاکید کردند.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۶۲۷ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۴۹۱ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته اند.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։