فا

PDF

Items filtered by date: پنج شنبه, 15 دی 1401 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور گفت: از شروع به کار دولت سیزدهم تاکنون سه هزار واحد تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید برگشته و تولید رونق گرفته است.

Published in سیاسی

آیین ادای احترام به شهدای ارامنه به مناسبت سال جدید میلادی با حضور نمایندگان ادیان (جمعی از روحانیون اصفهان و مدیران مراکز حوزوی به عنوان نماینده مسلمانان، کشیش‌ها، اعضای شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران و نمایندگان انجمن زرتشتیان اصفهان) برگزار شد.

Published in اجتماعی

وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اقدام‌ موهن نشریه بدنام فرانسوی در زیرپاگذاشتن موازین شناخته شده اخلاقی، تعدی ددمنشانه به مقدسات دینی، هتک ساحت مرجعیت سیاسی و مذهبی و نیز اهانت به نمادهای حاکمیتی و ارزش های ملی کشورمان بیانیه‌ای منتشر کرد.

Published in سیاسی

قهرمانی در جام جهانی قطر باعث شد که لیونل مسی از سوی فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار با پشت سر گذاشتن ام‌باپه و بنزما به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۲۲ انتخاب شود.

Published in ورزشی

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با سرگئی بابورین سیاستمدار برجسته و معاون اسبق دومای روسیه دیدار و در خصوص مسائل منطقه ای و روابط دو جانبه به بحث و تبادل نظر پرداخت.

Published in سیاسی

برنامه ارغنون که از پرشنونده‌ترین برنامه‌های موسیقی رادیو در کشور است، امروز پنج‌شنبه، ۱۵ دی میزبان استاد آندره گالستیان خواهد بود و در این برنامه به موسیقی و موسیقیدانان ارمنی و نقش آنان در موسیقی کشور و موسیقی جهان پرداخته خواهد شد.

Published in فرهنگ و هنر

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، گفت: امروز پنجشنبه به جز استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان در سایر مناطق کشور ابرناکی و بارش پیش بینی می‌شود.

Published in اجتماعی

با وجود بارش برف در اغلب مناطق تهران، کیفیت هوای شهر تهران با قرارگیری شاخص هم اکنون بر روی عدد ۱۴۳ در شرایط ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد.

Published in اجتماعی

رئیس جمهور در ادامه سفرهای خود به شهرستان‌ها و مناطق مختلف استان تهران، در آغاز سفر به نسیم‌شهر، از پلی‌کلینیک در حال ساخت پروژه بیمارستانی حضرت ابوالفضل (ع) این شهر بازدید کرد.

Published in سیاسی

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بار دیگر با تکرار اظهارات مداخله جویانه واشنگتن گفت که مذاکرات احیای برجام چند ماهی است از دستور کار خارج شده و دولت بایدن بر مسائل داخلی و ناآرامی ها و نیز مقابله با روابط امنیتی در حال گسترش ایران و روسیه متمرکز شده است.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։