فا

PDF

Items filtered by date: چهارشنبه, 12 بهمن 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید-۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به ۱۴۴ هزار و ۷۵۱ نفر رسید.

Published in اجتماعی

ماریا زاخاروا سخنگوی وزارت خارجه روسیه در واکنش به ادعای جدید آمریکا درباره نقض پیمان نیواستارت از سوی مسکو گفت: آمریکا امنیت قاره اروپا در کل و روسیه را به عنوان جزء لاینفک این قاره، تضعیف می‌کند.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان که برای انجام دیدارهای دوجانبه به موریتانی در غرب آفریقا سفر کرده بود، دقایقی پیش عازم نیکاراگوئه در آمریکای لاتین شد.

Published in سیاسی

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: اینکه با وجود بازرسی‌های گسترده از ایران باز هم احساس نگرانی می‌کنند، نشان می‌دهد دشمنان ایران ادبیات و عملیات تخریبی را علیه ما دنبال می‌کنند اما ما از این‌ها تاثیر نمی‌گیریم.

Published in سیاسی

رئیس جمهور با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب اسلامی در بازدید از نمایشگاه دستاوردهای صنعتی کشور، معاون اول رئیس جمهور را مامور تشکیل کارگروهی برای پیگیری تحقق توصیه‌های ایشان و همچنین مطالبات فعالان اقتصادی و تولیدگران کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی عقلانیت، معنویت و عدالت را پایه‌های اساسی مکتب امام خمینی (ره) برشمرد و گفت: دلیل پیروزی امام و مردم در انقلاب ۵۷ تکیه به سنت‌های الهی بود.

Published in سیاسی

واهان کاستانیان معاون وزیر خارجه ارمنستان اعلام کرد که اقدام‌های ایران به جلوگیری از تشدید حمله سپتامبر گذشته جمهوری آذربایجان کمک کرد.

Published in سیاسی

 سخنگوی وزارت امور خارجه زوال و اضمحلال در ماهیت رژیم جعلی را نهفته خواند و گفت: اقدامات ایذائی رژیم صهیونیستی علیه محور مقاومت، نجات بخش رژیم از زوال نیست.

Published in سیاسی

 رییس سازمان هواپیمایی با اعلام موافقت این سازمان با افزایش قیمت بلیت هواپیما و انتظار برای تصویب آن در ستاد تنظیم بازار، درباره آخرین وضعیت توسعه ناوگان گفت: ۱۱ فروند هواپیمای پهن پیکر باری در یکسال گذشته خرید و وارد کشور شده است.

Published in اقتصادی

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش برف و باران در اغلب مناطق تا روزهای پایانی هفته خبر داد.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։