فا

سیاست

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اگر قرار باشد علیه سپاه پاسداران اقدامی انجام شود که بر یک نهاد حاکمیتی موثر جمهوری اسلامی ایران و بخش نظامی رسمی جمهوری اسلامی ایران تاثیری بگذارد واکنش و پاسخ جمهوری اسلامی ایران بسیار سخت خواهد بود.

خلیفه کل ارامنه آذربایجان با محکومیت توهین به ساحت قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) بر لزوم احترام به مقدسات ادیان مختلف تاکید کرد.

کی‌یف علیه ۱۸۲ کمپانی روسی و بلاروسی و سه شخص حقیقی تحریم وضع کرده که جدیدترین اقدامات از سوی زلنسکی برای قطع ارتباطات با این دو کشور در اوکراین است.

رؤسای مجالس ایران و الجزایر با اشاره به طراحی‌های دشمن علیه جهان اسلام و توهین به مقدسات مسلمانان، بر همبستگی و وحدت مسلمانان برای مقابله با طراحی‌های دشمن تاکید کردند.

سوریه گزارش تیم موسوم به «تیم تحقیق و شناسایی» سازمان منع تسلیحات شیمیایی (OPCW) درباره حادثه ادعایی استفاده از ماده کلر در دوما در آوریل ۲۰۱۸ را به طور کامل رد می‌کند.

وزیر کشور گفت: اقدامات لازم برای اسکان هموطنان زلزله زده در خوی با ایجاد کمپ جهت استقرار فوری زلزله زدگان و اهدای چادر از سوی هلال احمر، انجام شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران انتشار گزارش‌های جدید از کشف تعدادی دیگر از گورهای دسته‌جمعی مربوط به کودکان بومیان کانادا را نمونه‌ای از یک «تراژدی بزرگ انسانی» دانست که توصیفی به جز «نسل‌کشی» برای آن نمی‌توان یافت.

دریابد راب باوِر فرمانده هلندی کمیته نظامی ناتو در مصاحبه با شبکه پرتغالی آر تی پی گفت که این سازمان نظامی آماده رویارویی با روسیه است.

آلبرتو فرناندز رئیس جمهوری آرژانتین گفت که کشورش و آمریکای لاتین قصد ندارند به اوکراین سلاح بدهند.

ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه شامگاه هشتم بهمن‌ برخی منابع محلی در استان اصفهان از شنیده‌شدن صدای انفجار در محدوده خیابان «خانه اصفهان» خبر دادند و محل دقیق وقوع این انفجار را در یکی از مراکز نظامی وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح اعلام کردند.

رئیس مجلس شورای اسلامی بامداد امروز به منظور حضور در هفدهمین کنفرانس اتحادیه پارلمانی کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی وارد فرودگاه الجزیره کشور الجزایر شد.

سران قوا پیگیری و اجرای کامل قانون مولدسازی اموال مازاد دولت با همکاری همه قوا و نهادهای کشور را مورد تاکید قرار دادند.

صفحه1 از1354
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։