فا

سیاست

علی نجفی گفت: انتظار می رود، در سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی به عمان، شاهد امضای توافقنامه ها و یادداشت تفاهم هایی از جمله فعال سازی «توافقنامه عشق آباد » باشیم که سال ۲۰۱۱ بین ایران، عمان، ترکمنستان، قزافستان و ازبکستان امضا شده است.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور توانسته است یک انبار بزرگ مهمات ارتش اوکراین در منطقه دونباس واقع در شهر اوکراین را منفجر کند.

وزیران خارجه ایران و قطر درمورد پیگیری آخرین توافقات سران دو کشور، جام جهانی و گسترش مناسبات دوجانبه تهران و دوحه و همچنین مذاکرات برای رفع تحریم‌ها بحث و تبادل نظر کردند.

سخنگوی وزارت امور خارجه با تبریک و تسلیت شهادت سرهنگ پاسدار صیاد خدایی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بار دیگر ذات شرارت‌بار خود را با ترور و شهادت یکی از سپاهیان جان‌ بر کف نشان دادند.

رئیس جمهور به دعوت رسمی هیثم بن طارق آل سعید سلطان عمان و در راس هیاتی بلندپایه، تهران را به مقصد مسقط ترک کرد.

ارتش های ترکیه و جمهوری آذربایجان در حال برگزاری یک رزمایش مشترک در استان قارص در شرق ترکیه هستند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ آرا شاوردیان نماینده ارامنه تهران و شمال کشور و عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران در مجلس در توئیتی نوشت

هیأتی از جمهوری قزاقستان به ریاست معاون نخست وزیر و وزیر تجارت و همگرائی این کشور، روز شنبه به منظور یک سفر کاری دو روزه، وارد ایران شد.

سفر آیت الله سید ابراهیم رئیسی؛ رئیس جمهوری اسلامی ایران به مسقط که فردا (دوشنبه) انجام خواهد شد، توجه رسانه های عمان را به خود جلب کرده است.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جریان رسیدگی به طرح شفافیت قوای سه گانه سازمان انرژی اتمی را معاف از اجرای این قانون کردند.

سخنگوی دولت با رد خبر افزایش قیمت بنزین، گفت: منظور امروز رئیس جمهور از گرفتن تصمیمات سخت اقتصادی، خصوصی سازی و مبارزه با رانت خواران بود نه افزایش قیمت بنزین یا دیگر حامل‌های انرژی.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما در بی‌سابقه ترین شرایط تهدید فشار و تحریم به پیشرفت‌های مهمی در عرصه‌های گوناگون دست پیدا کرده‌ایم و در راه رسیدن به قله‌های بزرگ و رسیدن به صبح پیروزی و فتح مبین قرار داریم.

صفحه1 از1122

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։