فا

سیاست

وزیر امور خارجه در نشست اضطراری مجازی وزیران امور خارجه سازمان همکاری اسلامی حضور یافت.

سعید نمکی گفت: ۱۴ میلیون نفر گروه هدف اول شامل افراد بالای ۶۰ سال و بیماران خاص و صعب العلاج تا اوایل تیر واکسن کرونا می زنند.

دویست و بیست و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت امروز به ریاست رئیس جمهور تشکیل شد.

نمایندگان مجلس با کلیات طرح مسئولیت، اهداف، ساختار و وظایف بانک مرکزی جمهوری اسلامی موافقت کردند و این طرح برای بررسی به صورت دو شوری به کمیسیون اقتصادی مجلس ارسال شد.

رییس مجلس شورای اسلامی از همه نامزدها و حامیان آنها در انتخابات ریاست جمهوری خواست در رعایت موازین شرعی و اخلاقی دقت کرده و از تخریب یکدیگر و از طرح ادعاهای غیرمنصفانه علیه رقیبان بپرهیزند.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی از نیمه شب گذشته بار دیگر بمباران نواحی مختلف غزه و اماکن مسکونی و غیر نظامی را از سرگرفته و تا این لحظه بیش از ۱۵۵ حمله هوایی به این باریکه داشتند.

وزیر امور خارجه برای ملاقات با مقامات ایتالیا و واتیکان وارد رم شد.

اکبر ترکان بامداد امروز در سن ۶۹ سالگی دار فانی را وداع گفت و به دیار حق شتافت.

ثبت‌نام نامزدهای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری سیزدهم، پس از پنج روز با نام‌نویسی ۵۹۲ نفر و حضور تعداد زیادی از سیاسیون روز گذشته پایان یافت.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی و اسحاق جهانگیری داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شدند.

رئیس جمهور با بیان اینکه امروز سلامت اجتماعی و حفظ جان خودمان و تک تک افراد جامعه بسیار مهم است، گفت: اجرای کامل و دقیق پروتکل های بهداشتی یک وظیفه دینی، ملی و انسانی است و همچنان باید در دستور کار همه ما باشد.

هرویک یاریجانیان گفت: با ایجاد منطقه آزاد در مرزهای همجوار، میزان مبادله تجاری دو کشور طی یک سال به بیش از یک میلیارد دلار افزایش می‌یابد.

صفحه1 از864
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։