فا

سیاست

شنبه, 17 شهریور 1397 11:25

حضور شرکت های ایرانی در نمایشگاه اکسپو ایروان ۲۰۱۸

نمایشگاه اکسپو ایروان ۲۰۱۸ روز گذشته با حضور آرمن سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایروان افتتاح گردید.

«آلیک» - نمایشگاه اکسپو ایروان ۲۰۱۸ روز گذشته با حضور آرمن سرکیسیان رئیس جمهور ارمنستان و مشارکت بیش از ۱۵۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایروان افتتاح گردید.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این نمایشگاه شرکت های داخلی و بین المللی محصولات و مواد تولیدی خود را در زمینه های نظیر مواد غذایی، محصولات کشاورزی، مصالح ساختمانی، تزئینات خانگی و ... به معرض دید عموم علاقمندان گذاشتند.

سید کاظم سجادی سفیر کشورمان که بنا به دعوت دولت ارمنستان در این نمایشگاه حضور یافت بعد از مراسم افتتاحیه از حدود ده شرکت ایرانی که در زمینه های مواد غذایی، شیرآلات و سنگ های ساختمانی، کفپوش های مدرن و تزئینات و ... در این نمایشگاه شرکت نموده بودند بازدید و ضمن آشنایی با مدیران و مسئولین این غرفه ها توضیحات و راهنمایی های لازم را در خصوص نحوه بازاریابی و حضور در بازارهای ارمنستان باطلاع شرکت کنندگان رساندند.

این نمایشگاه فردا یکشنبه به کار خود پایان خواهد داد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։