فا

سیاست

پنج شنبه, 12 ارديبهشت 1398 11:47

همکاری های نانویی ایران و ارمنستان

سفیر کشورمان در ایروان روز گذشته با دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ملاقات نمودند.

«آلیک» - در راستای توسعه همکاری های علمی و تحقیقاتی بین جمهوری اسلامی ایران و ارمنستان و اجرایی نمودن یادداشت تفاهم های منعقده بین ستاد نانو کشورمان با شرکت های دانش بنیان ارمنی، سید کاظم سجادی سفیر کشورمان در ایروان روز گذشته با دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ملاقات نمودند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این ملاقات راه های گسترش همکاری ها بین موسسات علمی و تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان دو کشور بویژه در حوزه تحقیقات سلول های دانش بینان و فناوری نانو مورد بررسی طرفین قرار گرفت.

سفیر کشورمان در این دیدار با اشاره به سفر سال گذشته هیات نانو ایران به ارمنستان و شکل گیری همکاری های مشترک بین طرفین که منجر به انعقاد چندین قرارداد همکاری بین ستاد نانو و شرکت های دانش بنیان ارمنی گردید، خواستار تحرک جدی در این رابطه برای تبادل هیات ها بین ایران و ارمنستان گردید.

در پایان این دیدار مقرر گردید با سفر نماینده ستاد نانو در ارمنستان، نسبت به معرفی اقلام تولیدی نانوی ایرانی در ارمنستان تحرک جدیدی بین موسسات علمی دو کشور آغاز گردد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։