فا

سیاست

چهارشنبه, 06 آذر 1398 11:19

دکتر روحانی به منظور افتتاح طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی وارد تبریز شد

رئیس‌جمهور به منظور افتتاح طرح های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی صبح امروز وارد تبریز شد و در فرودگاه شهید مدنی از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

«آلیک» - رئیس‌جمهور به منظور افتتاح طرح های عمرانی و توسعه‌ای استان آذربایجان شرقی صبح امروز چهارشنبه وارد تبریز شد و در فرودگاه شهید مدنی از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و مقامات ارشد محلی مورد استقبال قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، رئیس جمهور در بدو ورود به تبریز، بازدید از مناطق زلزله‌زده و بررسی وضعیت کمک رسانی به مردم این مناطق و همچنین افتتاح راه‌آهن میانه - بستان آباد و بررسی روند اجرای مصوبات سفرهای گذشته هیأت را از اهداف سفر خود به این استان عنوان کرد.

دکتر روحانی افزود: یکی از اهداف این سفر بررسی و بازدید از روند کمک‌رسانی و بازسازی مناطق زلزله زده استان است و اینکه روند کمک‌رسانی به مردم این مناطق در چه مرحله‌ای قرار دارد.

رئیس جمهور افتتاح خط آهن میانه - بستان‌آباد را از دیگر اهداف این سفر دانست و گفت: این خط آهن پروژه ای بسیار مهم و از خواسته های مردم مردم استان است که در جریان این سفر به افتتاح خواهد رسید.

دکتر روحانی اضافه کرد: در این سفر همچنین اقداماتی که از سفر گذشته کاروان تدبیر و امید تاکنون در مورد طرح های توسعه ای استان انجام شده مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طرح‌ها و پروژه‌های مختلفی نیز افتتاح می شود.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։