فا

سیاست

پنج شنبه, 28 آذر 1398 09:09

گزارش توئیتری ظریف از روز نخست حضور رئیس جمهوری در مالزی

ظریف در حساب توییتری خود نوشت: "خوشوقتم که همراه با رییس‌ جمهوری حسن روحانی برای شرکت در اجلاس سران در مالزی حضور یافتم".

«آلیک» - وزیر امور خارجه در حساب توییتری خود، درخصوص دیدارهای روز نخست رئیس جمهوری در در اجلاس سران کوالالامپور، نوشت: "با سلطان عبدالله پادشاه و ماهاتیر محمد نخست وزیر مالزی درباره روابط دوجانبه، موضوعات منطقه‌ای و وضعیت جهان اسلام دیدارهای پرباری داشتیم".

به گزارش ایرنا از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف در این توییت افزود: "خوشوقتم که همراه با رییس‌ جمهوری حسن روحانی برای شرکت در اجلاس سران در مالزی حضور یافتم".

ظریف تاکید کرد: "با سلطان عبدالله پادشاه و ماهاتیر محمد نخست وزیر مالزی درباره روابط دوجانبه، موضوعات منطقه‌ای و وضعیت جهان اسلام دیدارهای پرباری داشتیم. نشستی صمیمی هم با ایرانیان مقیم داشتیم".

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری به دعوت ماهاتیر محمد نخست وزیر مالزی برای شرکت در اجلاس سران کوالالامپور ۲۰۱۹ به مالزی سفر کرده و قرار است روز جمعه نیز عازم ژاپن شود تا با آبه شینزو نخست وزیر این کشور درباره توسعه روابط دوجانبه تهران - توکیو دیدار و گفت‌وگو کند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։