فا

سیاست

سه شنبه, 03 دی 1398 10:39

چراغ سبز دولت باکو به اسرائیل برای هدف قراردادن ایران از خاک خود

خبرگزاری «آی۲۴نیوز» اسرائیل در وب سایت خود می نویسد که،دولت باکو به اسرائیل اجازه داده است از خاک خود به ایران حمله کند.

«آلیک» - خبرگزاری «آی۲۴نیوز» اسرائیل در وب سایت خود می نویسد که،دولت باکو به اسرائیل اجازه داده است از خاک خود به ایران حمله کند.

اختلاف اسرائیل- ایران به جایی رسیده است که طبق گفته این خبرگزاری، تل آویو توانسته شریک جدیدی پیدا کند که به آن اجازه می دهد از خاک خود به ایران حمله کند. هرچند به نظر عجیب برسد ولی شریک جدید نظامی اسرائیل، دولت باکو است. دولت باکو به اسرائیل اجازه داده است که هواپیماهای بدون سرنشین خود را در خاک جمهوری آذربایجان مستقر کند، در این رابطه خبرگزاری نیویورک تایمز نیز هفته های پیش به آن اشاره کرده بود؛ این خبرگزاری می نویسد که چگونه ماهواره های جاسوسی آمریکا، هواپیماهای بدون سرنشین اسرائیل را به هنگام فرود در خاک جمهوری آذربایجان در نزدیکی مرز ایران  رهگیری کرده بودند.

قابل توجه است که هفته های پیش طبق گزارش خبرگزاری های عراق، اسرائیل از هواپیماهای بدون سرنشین برای حمله به تأسیسات نظامی ایران در عراق استفاده كرده بود، هواپیماهایی که در خاک جمهوری آذربایجان مستقر شدند که این امر باعث نگرانی های جدی شده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։