فا

سیاست

شنبه, 14 دی 1398 11:44

نمایندگان اقلیت های دینی مجلس در پیامی تاکید کردند؛ یاد سردار سلیمانی در ذهن و دل مردان و زنان آزاده، ماندگار خواهد ماند

نمایندگان اقلیت های دینی مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند و ضمن محکوم کردن این جنایت ناجوانمردانه تاکید کردند که این اقدام بدون پاسخ نخواهد ماند.

«آلیک» - نمایندگان اقلیت های دینی مجلس شورای اسلامی در پیامی شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفتند و ضمن محکوم کردن این جنایت ناجوانمردانه تاکید کردند که این اقدام بدون پاسخ نخواهد ماند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان اقلیت‌های دینی در پی پیامی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح زیر است:

 

به نام خداوند بخشاینده مهربان

 

شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از دلیرمردان و فرمانده بزرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به رهبر معظم، همرزمان ایشان و خانواده بزرگ این شهید سرافراز، تبریک و تسلیت می گوییم.

یاد این انسان جان برکف که سال ها در عرصه های مختلف دفاع از مظلومین، پیش قدم بوده و همیشه پیروزی های بزرگ را رقم می زده، در ذهن و دل مردان و زنان آزاده، ماندگار خواهد ماند.

ما نمایندگان پیروان ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی، این جنایت ناجوانمردانه و نابخردانه را محکوم می کنیم و تاکید می کنیم این اقدام ها بدون پاسخ نخواهد ماند، زیرا ایران مملو از هم سنگران شهید بزرگوار سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

 

یوناتن بت کلیا، نماینده آشوریان ایران

ژرژیک آبرامیان، نماینده ارامنه جنوب ایران

سیامک مره صدق، نماینده کلیمیان ایران

اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان ایران

کارن خانلری، نماینده ارامنه شمال ایران

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։