فا

سیاست

چهارشنبه, 25 دی 1398 13:14

سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق: به نتایج مهمی در خصوص هدف قرار گرفتن سردار سلیمانی دست پیدا کردیم

عبدالکریم خلف تاکید کرد که کمیته تحقیقاتی در خصوص اقدام تروریستی اخیر آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المنهدس به نتایج مهمی دست پیدا کرده است.

«آلیک» - سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که کمیته تحقیقاتی در خصوص اقدام تروریستی اخیر آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المنهدس به نتایج مهمی دست پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، عبدالکریم خلف سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تاکید کرد که کمیته تحقیقاتی در خصوص اقدام تروریستی اخیر آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی المنهدس به نتایج مهمی دست پیدا کرده است.

وی افزود: این کمیته به ریاست یاسین الیاسری وزیر کشور و با حضور نمایندگان تمام دستگاه‌های امنیتی و سازمان هواپیمایی تشکیل شده و هنوز تحقیقات آن تمام نشده است. گزارش نهایی به نخست وزیر تحویل داده خواهد شد.

خلف اضافه کرد: تحقیق درباره ترور المهندس و سردار سلیمانی چه بسا از مرزهای عراق فراتر رود و تحقیقات این کمیته هنوز به پایان نرسیده است.

لازم به ذکر است که اقدام تروریست‌های آمریکایی در هدف قرار دادن این دو شهید بزرگوار در عراق موجی از واکنش‌های منفی را در منطقه و جهان برانگیخت.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։