فا

سیاست

چهارشنبه, 21 اسفند 1398 11:40

نایب رئیس مجلس: مقصود از نامه دکتر لاریجانی، مصوبات شورای عالی امنیت ملی بود

پزشکیان درباره خبری که به نقل از وی در خصوص ارسال نامه رئیس مجلس به رهبر انقلاب درباره وضعیت کشور و جلوگیری از تشدید شیوع کرونا منتشر شده بود، گفت: مقصود از این نامه، مصوبات شورای عالی امنیت ملی در موضوع مقابله با کرونا بود، اما  بیان و انتقال مطلب به گونه ای دیگر صورت گرفت و به شکلی دیگر منعکس شد.

«آلیک» - نایب رئیس مجلس درباره خبری که به نقل از وی در خصوص ارسال نامه رئیس مجلس به رهبر انقلاب درباره وضعیت کشور و جلوگیری از تشدید شیوع کرونا منتشر شده بود، گفت: مقصود از این نامه، مصوبات شورای عالی امنیت ملی در موضوع مقابله با کرونا بود، اما بیان  و انتقال مطلب به گونه ای دیگر صورت گرفت و به شکلی دیگر منعکس شد.

مسعود پزشکیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جزئیات پیگیری های دکتر لاریجانی در خصوص مدیریت بیماری کرونا افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی با سایر سران قوا، وزیر کشور، وزیر بهداشت و استانداران  درباره لزوم هماهنگی های بیشتر برای جلوگیری از تشدید شیوع کرونا صحبت کرده‌ و در این باره پیگیری های مداوم روزانه داشته اند.

وی با اشاره به نقش رییس مجلس در ایجاد انسجام بین بخش های مختلف برای هماهنگ سازی فرایند مقابله با کرونا گفت: ایشان با تمام ظرفیت برای ارتقای سطح هماهنگی و هم افزایی در حاکمیت برای مهار این ویروس به میدان آمده و بر اجرای مصوبات شورای عالی امنیت ملی تاکید دارد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه مردم باید از سفرهای غیرضرور پرهیز کنند، خاطرنشان کرد: از دولت درخواست کردیم تا از اختصاص بنزین مازاد برای نوروز جلوگیری کنند هرچند مجلس در گذشته این موضوع را تصویب کرده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։