فا

سیاست

یکشنبه, 25 اسفند 1398 10:51

دفتر سازمان ملل در ژنو بسته شد

روابط عمومی سازمان ملل اعلام کرد، پس از مثبت شدن تست کرونای یکی از کارمندان دفتر سازمان ملل در ژنو، این دفتر به صورت موقت تعطیل شد.

«آلیک» - روابط عمومی سازمان ملل اعلام کرد، پس از مثبت شدن تست کرونای یکی از کارمندان دفتر سازمان ملل در ژنو، این دفتر به صورت موقت تعطیل شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دفتر سازمان ملل در ژنو در بیانیه‌ای اعلام کرد: پس از مثبت شدن تست کرونای کارمندان برخی از سازمان‌های بین‌المللی در ژنو از جمله دفتر سازمان ملل، تمامی کارمندان سازمان ملل مستقر در این دفتر از فردا (دوشنبه) مورخ ۱۶ مارس دورکاری خواهند کرد مگر آنکه حضورشان در محل کار بسیار ضروری باشد.

به گفته الساندرا ولوچی، مدیر ارتباطات دفتر سازمان ملل در ژنو کارمندی که تست کرونای وی مثبت شده از ششم مارس در این دفتر حاضر نشده و قبل از آن نیز هیچ علائمی از بیماری نداشت.

پیش‌تر سازمان تجارت جهانی نیز اعلام کرد که یکی از کارمندانش به ویروس کرونا مبتلا شده و همین مساله باعث شد تا این سازمان اقدامات مشابهی اتخاذ کند و تمامی نشست‌هایش را تا ۲۰ مارس (اول فروردین‌ماه) به تعویق اندازد.

سوئیس تا روز شنبه ابتلای بیش از ۱۳۰۰ تن به ویروس کرونا را تایید کرد که ۱۳ تن از آنها بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.

سازمان بهداشت جهانی روز جمعه اعلام کرد که اروپا به مرکز جدید شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։