فا

سیاست

دوشنبه, 25 فروردين 1399 14:43

ظریف با وزرای خارجه ترکیه و قطر درباره بحران سیاسی افغانستان رایزنی کرد

ظریف در گفت‌وگوی تلفنی با همتایان ترک و قطری خود، درباره آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا روند صلح در این کشور رایزنی کرد.

«آلیک» - وزیر امور خارجه در گفت‌وگوی تلفنی با همتایان ترک و قطری خود، درباره آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا روند صلح در این کشور رایزنی کرد.

به گزارش ایرنا از اداره کل اطلاع‌رسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف و مولود چاوش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه،  صبح امروز دوشنبه با یکدیگر گفت‌وگوی تلفنی کردند.

وزرای امور خارجه دو کشور در این گفت‌وگوی تلفنی، درباره آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا روند صلح در این کشور تبادل نظر کردند.

آخرین وضعیت شیوع کرونا در منطقه و جهان و راه‌های جمعی مقابله با آن نیز از دیگر موضوعات مورد گفت‌وگو در این تماس تلفنی بود.

همچنین در گفت‌وگوی تلفنی وزیر امور خارجه با شیخ محمد بن عبدالرحمن آل ثانی معاون نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر، وزرای امور خارجه دو کشور درباره آخرین تحولات بحران سیاسی در افغانستان، خصوصا روند صلح در این کشور رایزنی کردند.

آخرین وضعیت شیوع کرونا در منطقه و جهان و راه‌های جمعی مقابله با آن نیز از دیگر موضوعات مورد گفت‌وگو در این تماس تلفنی بود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։