فا

سیاست

شنبه, 13 ارديبهشت 1399 08:14

واعظی: برجام مانع بزرگی در برابر ایران ستیزان بوده است

محمود واعظی در پیام توییتری خود نوشت: چند سالی است که برجام، مانعی بزرگ در برابر ایران ‌ستیزان بوده است آن چنانکه برای نابودی‌اش از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند.

«آلیک» - محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران در پیام توییتری خود نوشت: چند سالی است که برجام، مانعی بزرگ در برابر ایران ‌ستیزان بوده است آن چنانکه برای نابودی‌اش از هیچ توطئه‌ای دریغ نکردند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، محمود واعظی در این پیام توییتری تاکید کرد: اینک دشمنی با برجام، آشکارترین شناسه‌ ایران ‌ستیزی در منطقه و جهان است.

وی افزود: دولت ایالات متحده حتی با کارزار فشار حداکثری‌اش، در برابر استحکام درونی برجام ناکام مانده و حالا که در آستانه‌ یکی از دستاوردهای بزرگ برجام  در عرصه‌ نظامی، نشانه‌های عصبیت و آشفتگی در دستگاه دیپلماسی واشنگتن مشهود است، برجام‌ستیزان وطنی نیز به تکاپو افتاده‌اند.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: ساختن صلح، فضیلت و ستیز با تحریم، وظیفه است؛ همچنانکه ستایش تحریم و تخریب صلح، جنگ با منافع ملی است.

واعظی در این پیام بیان کرد: ترامپ، دیگر چه بگوید و واشنگتن دیگر چه کند تا برخی از توهم دست بکشند و دریابند که دولت فعلی امریکا، دشمن بزرگ برجام است؟

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։