فا

سیاست

یکشنبه, 19 مرداد 1399 10:20

دیدار سفیر جمهوری اسلامی ‌با رئیس گروه دوستی ایران و ارمنستان

عباس بدخشان ظهوری در محل ساختمان فدراسیون حفظ آثار تاریخی ارمنستان که در سال های ۱۸۷۳-۱۹۲۰ اقامتگاه کنسول ایران بوده، با مخیتار هایراپتیان دیدار و گفتگو کرد.

«آلیک» - جناب آقای عباس بدخشان ظهوری سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان روز چهارشنبه (پانزدهم مرداد ماه) در محل ساختمان فدراسیون حفظ آثار تاریخی ارمنستان که در سال های ۱۸۷۳-۱۹۲۰ اقامتگاه کنسول ایران بوده، با آقای مخیتار هایراپتیان، رئیس گروه دوستی ایران و ارمنستان در پارلمان ارمنستان که ریاست کمیته دائمی علوم، آموزش، فرهنگ، ورزش و جوانان پارلمان را نیز بر عهده دارند، دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، آقای‌هایراپتیان ضمن تبریک مسئولیت آقای ظهوری به عنوان سفیر جمهوری اسلامی در ارمنستان، به انتخاب خود به عنوان رئیس گروه دوستی ایران در پارلمان ارمنستان در ماه گذشته اشاره و بر تلاش برای استفاده از این فرصت برای تحکیم روابط دو کشور تاکید کرد.

در این دیدار، طرفین راه‌های کمک به گسترش روابط دو کشور همسایه در حوزه‌های گوناگون با استفاده از ظرفیت قوه مقننه دو کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند و درباره انجام برخی از اقدامات در این خصوص توافق کردند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։