فا

سیاست

پنج شنبه, 03 مهر 1399 11:22

در پیام های جداگانه ای به رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان؛ دکتر روحانی فرا رسیدن روز ملی جمهوری ارمنستان را تبریک گفت

روحانی در پیام های جداگانه ای به آرمن سرکیسیان و نیکول پاشینیان، فرا رسیدن روز ملی ارمنستان را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط تهران - ایروان بیش از پیش و در راستای منافع دو ملت گسترش و تعمیق یابد.

«آلیک» - رئیس جمهور در پیام های جداگانه ای به رئیس جمهور و نخست وزیر ارمنستان، فرا رسیدن روز ملی این کشور را تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که روابط تهران - ایروان بیش از پیش و در راستای منافع دو ملت گسترش و تعمیق یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در بخشی ازپیام تبریک به آقای آرمن سرکیسیان رئیس جمهوری ارمنستان نوشت که "امیدوارم با عنایت به پیوندهای تاریخی، فرهنگی و اجتماعی دو کشور و همچنین در پرتو تلاش‌های مسئولین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، شاهد توسعه روزافزون مناسبات فیمابین در جهت تامین منافع دو ملت باشیم".

رئیس جمهور در پیام تبریک به آقای نیکول پاشینیان نخست وزیر جمهوری ارمنستان نیز تصریح کرد که "بدون تردید پیوندهای مشترک فرهنگی، اجتماعی و روابط دوستانه فیمابین، بستری زاینده را برای توسعه و تعمیق روابط فراهم نموده و مردم دو کشور خواهند توانست با هم‌افزایی در مسیر توسعه، الگویی برای روابط سازنده ودوستانه میان کشورهای جهان باشند".

دکتر روحانی ابراز امیدواری کرده است که در پرتو تلاش و تعاملات نزدیک و دوستانه مسئولین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ارمنستان، شاهد آینده‌ای روشن، توام با شکوفایی برای دو ملت باشیم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։