فا

سیاست

دوشنبه, 07 مهر 1399 14:26

درگیری نیروهای تکفیری حاضر در آذربایجان با اهالی روستاهای محلی

نیروهای تکفیری سوری که توسط ترکیه جهت کمک به ارتش باکو به خط تماس مرزی با جمهوری آرتساخ منتقل شده اند، عمدتاً در روستاهای مرزی با جمهوری آرتساخ اسکان داده شده اند.

«آلیک» - نیروهای تکفیری سوری که توسط ترکیه جهت کمک به ارتش باکو به خط تماس مرزی با جمهوری آرتساخ منتقل شده اند، عمدتاً در روستاهای مرزی با جمهوری آرتساخ اسکان داده شده اند.

به گزارش سایت خبری «Freeazerbaijan.info» باکو، دو روز است که درگیری هایی بین تروریست های تکفیری و مردم محلی این روستاها رخ می دهد.

در این خبر آمده است که نیروهای تکفیری ای که از سوریه آمده اند با اهالی محلی روستاها برخورد های ناشایستی داشته و زنان روستایی را تهدید کرده اند که اجازه ندارند بدون حجاب از خانه بیرون آیند. علاوه بر آن این نیروها اقدام به غارت مغازه ها و منازل روستائیان نموده اند و کلیه مشروبات الکلی را نابود کرده اند.

این وبسایت خبری می نویسد: به عبارتی این نیروها سعی دارند قوانین حکومت اسلامی را که پیش از این در سایر نقاط خاورمیانه پیاده می کردند در این جا نیز برقرار سازند.

این وبسایت در ادامه می نویسد: جهت جلوگیری از این برخوردها پلیس نظامی باکو وارد عمل شده و تا حدودی توانسته اوضاع را تحت کنترل خود در آورد.

لازم به ذکر است که روز گذشته (ششم مهر ماه) وزارت دفاع ارمنستان خبر از حضور ۴۰۰۰ نیروی تکفیری در مرزهای جمهوری آرتساخ و ایران داده بود. طبق اطلاعات موثق تنها طی نبرد روز گذشته ۸۱ نیروی تکفیری در جنگ با جمهوری آرتساخ کشته شده اند.

 

منبع: https://factor.am/287608.html

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։