فا

سیاست

دوشنبه, 14 مهر 1399 12:13

دستگاه امنیتی ارمنستان چند تبعه خارجی را به اتهام جاسوسی بازداشت کرد

دستگاه امنیتی ارمنستان از دستگیری شماری اتباع خارجی در خاک خود به ظن تلاش برای جمع آوری اطلاعات نظامی در بحبوحه نبرد این کشور با جمهوری آذربایجان خبر داد.

«آلیک» - دستگاه امنیتی ارمنستان از دستگیری شماری اتباع خارجی در خاک خود به ظن تلاش برای جمع آوری اطلاعات نظامی در بحبوحه نبرد این کشور با جمهوری آذربایجان خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، در ادامه تنش بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان، دستگاه امنیت ملی ارمنستان عصر روز گذشته از بازداشت چند تبعه خارجی به «ظن جاسوسی» خبر داد.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، دستگاه امنیتی ملی ارمنستان در این باره اعلام کرد: «ما اطلاعاتی صحیح درباره تلاش اتباع خارجی در جمع آوری اطلاعات درباره تجهیزات نظامی متعلق به نیروهای مسلح  ارمنستان، جابجایی سلاح و محل استقرار واحدهای نظامی دریافت کردیم. در ۲ اکتبر (جمعه ۱۰ مهر) چند تبعه خارجی به ظن جاسوسی و تحریک شهروندان ارمنی برای جاسوسی بازداشت شدند».

در این بیانیه هیچ اطلاعاتی در مورد شمار خارجیان بازداشت شده یا ملیت آنها ارائه نشده است. دستگاه امنیت ملی ارمنستان اعلام کرده که تحقیقات خود را برای شناسایی هویت سایر اتباع خارجی و شهروندان ارمنی که ممکن است در این ماجرا دست داشته باشند، ادامه می‌دهد.

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։