فا

سیاست

پنج شنبه, 16 ارديبهشت 1400 12:02

بهره برداری از طرح های عمرانی و آموزشی وزارتخانه های علوم و آموزش و پرورش با فرمان رئیس جمهور آغاز شد

بهره برداری از طرح‌های عمرانی، آموزشی، پژوهشی و رفاهی دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری کشور و وزارت آموزش و پرورش با دستور رییس‌جمهوری آغاز شد.

«آلیک» - بهره‌برداری از ۱۸۸ پروژه عمرانی، آموزشی، پژوهشی، فناوری و رفاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و نیز ۲۸۸ فضای آموزشی وزارت آموزش و پرورش در سراسر کشور، روز پنج شنبه با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئوکنفرانس آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، امروز پنجشنبه در شصت و ششمین هفته پویش ملی تدبیر و امید برای جهش تولید، فرمان افتتاح رسمی ۱۰۵ طرح عمرانی آموزشی، ۲ طرح آموزشی رفاهی، ۲۰ طرح پژوهشی، ۸ طرح فناوری و ۵۳ طرح رفاهی و ورزشی دانشجویی در نقاط مختلف کشور را صادر کرد.

برای اجرای این طرح‌ها در مجموع ۲ هزار و ۳۷۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده و با بهره‌برداری از آنها برای ۹۰۵ نفر اشتغال پایدار مستقیم ایجاد می شود.

رئیس جمهور امروز همچنین ۲۶۸ فضای آموزشی در ۱۵ استان کشور و نیز ۲۰ فضای آموزشی احداث شده از سوی بنیاد "همدلان آینده‌نگر" در استان سیستان و بلوچستان را به صورت رسمی افتتاح کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։