فا

سیاست

دوشنبه, 23 بهمن 1396 09:25

کارن خانلری: ملت آگاه برای دفع تهدیدات دشمن در صفوف متحد در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور پیدا کردند

نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور گسترده امروز مردم نشان‌دهنده تاکید آنها بر استمرار نظام جمهوری اسلامی است.

«آلیک» - نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور گسترده امروز مردم نشان‌دهنده تاکید آنها بر استمرار نظام جمهوری اسلامی است.

کارن خانلری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز موضوع دور از انتظاری نبود چرا که مردم ما سی و نه سال برای صیانت از ارزش‌های انقلاب و حمایت از آرمان‌های جمهوری اسلامی و دفاع از منافع ملی آگاهانه عمل کردند که حضور امروز آنها نشانه‌ای بر این ادعاست.

نماینده مردم ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور گسترده امروز مردم نشان‌دهنده تاکید آنها بر استمرار نظام جمهوری اسلامی است؛ مردم آگاه برای دفع تهدیدات دشمن با یکدیگر متحد در صحنه حضور پیدا کردند تا از انقلاب اسلامی حفاظت و صیانت کنند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استقلال و آزادی از اهداف و ارزش‌های بنیادین انقلاب اسلامی است و مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نشان دادند که به دنبال حفاظت از ارزش‌های انقلاب هستند.

خانلری درخصوص پیام حضور پر شور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حضور مردم نشان داد که توطئه‌ها و نقشه‌های دشمنان تاثیری در خواسته مردم که استمرار انقلاب اسلامی است ندارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։