فا

سیاست

دوشنبه, 01 بهمن 1397 09:49

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد: دبیرکل سازمان ملل نگران وضع تحریم‌ها علیه ایران است

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران گفت: دبیرکل سازمان ملل عمیقا نگران تصمیم آمریکا در خروج از برجام و وضع تحریم‌ها علیه ایران است.

«آلیک» - رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران گفت: دبیرکل سازمان ملل عمیقا نگران تصمیم آمریکا در خروج از برجام و وضع تحریم‌ها علیه ایران است.

ماریا دوتسنکو امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: آقای گوترش بیان داشته براساس گزارش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، ایران هیچ ‌گونه انحرافی در فعالیت‌های خود نداشته است و بر این اساس دیگر اعضای برجام از توافق هسته‌ای حمایت می کنند.

او با بیان ادامه حمایت سازمان ملل متحد از دولت و ملت ایران گفت: سازمان ملل متحد به همراه دولت به منظور کاهش اثرات تحریم ها برای تدارک بسته کمک رسانی به اقشارآسیب پذیرترهمکاری می نماید.

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران همچنین در پاسخ به علت فعالیت های آزادانه گروه تروریستی مجاهدین خلق در اروپا گفت: سازمان ملل هرگونه اقدام تروریستی در هر جای دنیا را محکوم می‌کند.

به گزارش ایرنا، مجاهدین خلق (منافقین) طی چهار دهه گذشته حدود 17 هزار ایرانی را ترور کرده و در ترور تعداد زیادی از دانشمندان و نخبگان علمی و نظامی جمهوری اسلامی همکاری داشته اند.

این گروه اکنون با حمایت برخی دولت های غربی در اروپا و آمریکا در حال فعالیت آزادانه علیه ایران است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։