فا

سیاست

یکشنبه, 21 بهمن 1397 15:04

کارن خانلری: معضلات اقتصادی امری گذرا است / حضور پرشور ارامنه در راهپیمایی ۲۲ بهمن

کارن خانلری گفت: حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه ملی است که ارامنه هم در کنار برادران مسلمان و غیرمسلمان خود در کشور در آن شرکت خواهند کرد.

«آلیک» - نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: معضلات اقتصادی امری گذرا است و آنچه باقی می‌ماند آرمان‌های انقلاب است که همه برای پاسداری از آن باید مشارکت داشته باشند و ارامنه نیز در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب با حضوری پرشورتر از گذشته با ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب در روز 22 بهمن تجدید میثاق خواهند کرد.

کارن خانلری نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: ارامنه ایران همچون سال‌های گذشته صبح روز 22 بهمن با به صد ا درآمدن ناقوس کلیساها در کلیسا حاضر شده و به صورت منسجم و هماهنگ در مراسم راهپیمایی این روز شرکت خواهند کرد که البته این حضور در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب پرشورتر از هر سال گذشته نیز خواهد بود.

وی  با اشاره به مشکلات اقتصادی روز کشور افزود: معضلات اقتصادی یک امر گذرا است و آنچه که باقی خواهند ماند ارزش‌های انقلاب است که باید برای پاسداری از آن همه مشارکت داشته باشند و ارامنه هم مثل سایر آحاد مردم ایران همیشه برای حفظ و پایداری این اصولی که استقلال و آزادی ما را تضمین می‌کند با راه امام و رهبری و ارزش‌های انقلاب تجدید میثاق می‌کند.

نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این تجدید میثاق و حضور در صحنه مسیحیان ارمنی هر ساله بوده و امسال این حضور پرشورتر و چشم‌گیرتر خواهد بود و مسیحیان ارمنی حضوری چشمگیر در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب خواهند داشت.

خانلری در پایان خاطرنشان کرد: حضور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن یک وظیفه ملی است که ارامنه هم در کنار برادران مسلمان و غیرمسلمان خود در کشور در آن شرکت خواهند کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։