فا

سیاست

یکشنبه, 21 بهمن 1397 15:07

دعوت خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان برای شرکت در راهپیمایی ٢٢ بهمن

خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان امروز با انتشار اطلاعیه ای مردم این خطه به خصوص هموطنان ارامنه را به شرکت گسترده در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ٢٢ بهمن دعوت کرد.

«آلیک» - خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان امروز با انتشار اطلاعیه ای مردم این خطه به خصوص هموطنان ارامنه را به شرکت گسترده در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ٢٢ بهمن دعوت کرد.

به گزارش ایرنا، در اطلاعیه خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان که نسخه ای از آن به خبرگزاری ایرنا مرکز تبریز ارسال شد، آمده است: با تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر، از عموم ارامنه آذربایجان دعوت می‌نماییم تا همدوش دیگر هموطنان خود، حضوری دشمن شکن و یکپارچه در راهپیمایی روز تاریخی ٢٢ بهمن داشته باشند.

در ادامه این بیانیه افزوده شده است: راهپیمایی 22 بهمن یادآور حماسه‌ها،‌ رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت ایران است؛ بر این اساس تمام هموطنان دوشادوش هم باید بار دیگر با حضور عظیم خود وحدت و همدلی آحاد ملت حق‌جوی ایران را به جهانیان بنمایانند.

شورای خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان همواره به مناسبت های مختلف ملی و دینی پیام های تبریک و تسلیت و همچنین بیانیه صادر می کند.

خلیفه گری ارامنه کل آذربایجان به مسایل اجتماعی و دینی مذهبی هموطنان ارمنی ساکن آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی رسیدگی می کند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։