فا

سیاست

سه شنبه, 17 ارديبهشت 1398 14:57

سرلشکر سلامی از نمایندگان مجلس برای حمایت از سپاه قدردانی کرد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای از اقدام نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد تشکر کرد.

«آلیک» - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه ای از اقدام نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حمایت از سپاه در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد تشکر کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در نامه سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی خطاب به علی لاریجانی رییس مجلس و نمایندگان مجلس شورای اسلامی آمده است: صمیمانه از اقدام انقلابی و شجاعانه نمایندگان در حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل اتهام منفعلانه آمریکا به این نهاد مقدس سپاسگذاری می کنم.

سرلشکر سلامی در ادامه این نامه آورده است: از پیام تبریک نمایندگان در پاسخ به اعتماد کریمانه رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای در سپردن امانت الهی سپاه به این حقیر نیز تشکر و قدردانی می کنم.

وی افزود: ما به اذن خداوند اراده کرده ایم بیرق پیروزی را بر فراز قله های رفیع عالم برافرازیم و دشمنان ایران اسلامی را با شکست ها و تحقیرهای فراموش ناشدنی تا قبرستان تاریخ بدرقه کنیم، به نصرت الهی ایمان داریم و به وعده های تخلف ناپذیر وی اطمینان که در گام دوم انقلاب شکوهمند تمدن اسلام، چشمان شرق و غرب عالم را به خود خیره خواهد کرد.

وی گفت: ایران عزیز اسلامیمان سربلند تر از هر زمان همچون خورشید عالم تاب بر میانه آسمان پیشرفت و عظمت جهان خواهد درخشید و ما تا پیروزی نهایی در میدان جهاد و شهادت می مانیم.

این نامه توسط اکبر رنجبرزاده عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز سه شنبه مجلس شورای اسلامی قرائت شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։