فا

سیاست

پنج شنبه, 23 خرداد 1398 19:38

روسیه خواستار خودداری از نتیجه گیری شتاب زده درباره حادثه نفتکش ها شد

سرگئی ریابکوف خواستار خودداری از نتیجه گیری های شتاب زده در حادثه دو تانکر نفتکش مرتبط با ژاپن در دریای عمان شد و اعلام کرد: اوضاع بقدری خطرناک شد که هر لحظه احتمال یک اقدام اشتباه یا سوء تفاهم درباره پیامدهای احتمالی وجود دارد.

«آلیک» - معاون وزیر امور خارجه روسیه خواستار خودداری از نتیجه گیری های شتاب زده در حادثه دو تانکر نفتکش مرتبط با ژاپن در دریای عمان شد و اعلام کرد: اوضاع بقدری خطرناک شد که هر لحظه احتمال یک اقدام اشتباه یا سوء تفاهم درباره پیامدهای احتمالی وجود دارد.

به گزارش ایرنا، سرگئی ریابکوف در جمع خبرنگاران در پایان نشست کمیسیون امور بین المللی دومای روسیه گفت: ما بر ضرورت اتخاذ تدابیری برای عادی سازی اوضاع پیرامون ایران تاکید داریم.

وی ادامه داد: باید با آرامش و بیطرفانه به وضعیت موجود رسیدگی کرد و از نتیجه گیری های سریع و شتاب زده که فقط نفت بر آتش ماجرا می ریزد به شدت پرهیز کنیم.

ریابکوف افزود: من از این فرصت استفاده می کنم و از نتیجه گیریهای شتاب زده و تلاش برای مسئول دانستن طرف های نامطلوب و نامیدن کشورهای معلوم در این حادثه همه را برحذر می دارم.

شبکه المیادین صبح امروز از حمله به دو نفتکش بزرگ سنگاپوری و نروژی حامل نفت خام در دریای عمان خبر داد. این کشتی‌ها در آب‌های خلیج عمان دچار حادثه شد و در پی آن انفجارها و آتش سوزی‌هایی در این دو نفتکش رخ داد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։