فا

سیاست

دوشنبه, 03 تیر 1398 12:53

ترامپ: بولتون اگر اختیار داشت یک مرتبه با کل دنیا در می‌افتاد

ترامپ در مصاحبه‌ای از بولتون به عنوان یکی از" شاهین‌ها" (جنگ‌طلب‌ها) در دولتش یاد کرد که به گفته‌ی ترامپ، "اگر اختیارش با خودش بود یک مرتبه با کل دنیا در می افتاد".

«آلیک» - دونالد ترامپ در مصاحبه‌ای از جان بولتون به عنوان یکی از" شاهین‌ها" (جنگ‌طلب‌ها) در دولتش یاد کرد که به گفته‌ی ترامپ، "اگر اختیارش با خودش بود یک مرتبه با کل دنیا در می افتاد".

به گزارش ایسنا، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با چاک تاد، مجری شبکه ان‌بی‌سی با این سوال مواجه شد که آیا احساس می‌کند افراد دیگری در دولتش با فشار او را به سمت جنگ با ایران می‌برند؟ ترامپ در پاسخ به این سوال گفت که او در دولتش هم "کبوتر" (صلح طلب) و هم "شاهین" (جنگ طلب) دارد.

ترامپ تصریح کرد: جان بولتون مسلماً یک شاهین است و اگر اختیارش دست خودش بود یک مرتبه با کل دنیا در می‌افتاد. اما از نظر من این مهم نیست چون من حضور هر دو گروه را در دولتم می‌خواهم.

چند روز پیش ترامپ در توییتی مدعی شد، ارتش آمریکا آماده بوده اقدام ایران در هدف قرار دادن پهپاد آمریکایی را تلافی کند اما وقتی فهمیده که تلفات حمله تلافی‌جویانه آمریکا به چه میزان است از این تصمیم صرف نظر کرده است.

جان بولتون نیز ظاهراً روز گذشته گفته است، "احتیاط و ملاحظه‌کاری دولت آمریکا را با ضعف اشتباه نگیرید".

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։