فا

سیاست

شنبه, 12 مرداد 1398 09:39

در دیدار واعظی با رئیس جمهور ترکیه بررسی شد؛ برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های تهران و آنکارا در شهریور ماه

محمود واعظی در دیدار با رجب طیب اردوغان در خصوص برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های ایران و ترکیه در شهریور ماه، به تبادل نظر و گفت و گو پرداخت.

«آلیک» - رئیس دفتر رئیس جمهوری در دیدار با رجب طیب اردوغان در خصوص برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های ایران و ترکیه در شهریور ماه، به تبادل نظر و گفت و گو پرداخت.

به گزارش ایرنا، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر روز گذشته با رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه دیدار و درباره راههای تقویت همکاری های دو کشور در همه عرصه های مورد علاقه گفت و گو و تبادل نظر کرد.

واعظی در این دیدار ضمن ابلاغ سلام گرم رئیس جمهوری اسلامی ایران به دولت و ملت ترکیه تاکید کرد که تهران از گسترش همکاری ها با آنکارا در همه عرصه ها استقبال می کند.

برگزاری دور بعدی اجلاس سران روند آستانه در ترکیه با حضور روسای جمهوری ایران، ترکیه و روسیه در آینده ای نزدیک و برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های ایران و ترکیه در شهریور ماه، از جمله موضوعات و محورهای مورد گفت و گو در این دیدار بود.

واعظی و رجب طیب اردوغان در این دیدار بر تلاش برای افزایش حجم روابط تجاری ایران و ترکیه برمبنای هدفگذاری روسای جمهور دو کشور تاکید کردند.

آخرین تحولات منطقه و همکاری های دوجانبه و چندجانبه با هدف تقویت ثبات، امنیت و توسعه منطقه از دیگر محورهای گفت وگوی رئیس دفتر رئیس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور ترکیه بود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։