فا

سیاست

یکشنبه, 03 شهریور 1398 12:10

سقوط ۲ پهپاد اسرائیلی در جنوب بیروت

خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام حزب‌الله لبنان از سقوط دو پهپاد رژیم صهیونیستی در حومه جنوبی بیروت خبر داد.

«آلیک» - خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام حزب‌الله لبنان از سقوط دو پهپاد رژیم صهیونیستی در حومه جنوبی بیروت خبر داد.

به گزارش ایسنا، یک مقام حزب‌الله لبنان در گفت‌وگو با خبرگزاری رویترز اعلام کرد، یک پهپاد اسرائیلی در حومه جنوبی بیروت سقوط کرد.

این مقام حزب‌الله که رویترز به نامش اشاره‌ای نکرده، همچنین گفت که یک پهپاد دیگر رژیم صهیونیستی در نزدیکی سطح زمین منفجر و ساقط شده است.

به گفته این مقام، سقوط پهپاد دوم در ضاحیه جنوبی بیروت در نزدیکی مرکز رسانه‌ای حزب‌الله روی داده و خساراتی بر جای گذاشته است.

ساکنان محلی گفته‌اند که در این منطقه صدای انفجار به گوش رسیده است.

 

"پهپاد اسرائیلی سرنگون شده در لبنان، بمب‌گذاری شده و آماده اجرای عملیات ترور بود"

یک منبع اعلام کرد، پهپادی که در ضاحیه جنوبی بیروت رهگیری شد، آماده اجرای عملیات ترور بود.

به گزارش ایسنا، خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از یک "منبع ویژه" گزارش داد، پهپادی که در ضاحیه جنوبی بیروت بامداد امروز رهگیری شد، یک هواپیمای جاسوسی متعلق به رژیم صهیونیسیتی بود که برای کار گذاشتن بمب‌ها، تجهیزات نظامی با خود به همراه داشت و آماده اجرایی کردن عملیات ترور بود.

در همین حال، محمد عفیف، مسئول رسانه‌ای حزب الله اعلام کرد که حزب الله هیچ پهپاد اسرائیلی را در ضاحیه جنوبی بیروت سرنگون نکرده است.

وی عنوان داشت، در حالی که پهپاد نخست بدون اینکه خسارتی وارد کند، سقوط کرد، اما پهپاد دوم بمب‌گذاری شده بود و منفجر شد و خسارت‌های بسیاری را به ساختمان مرکز رسانه‌ای وابسته به حزب الله در ضاحیه جنوبی وارد کرد و آنچه که رخ داد، یک انفجار واقعی بود.

عفیف خاطرنشان کرد، هواپیمای جاسوسی نخست که منفجر نشده بود، در حال حاضر در دست حزب الله است و این حزب در حال بررسی ماموریت‌های محوله به این پهپاد است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։