فا

سیاست

Items filtered by date: پنج شنبه, 22 فروردين 1398 - آلیک آنلاین

خانلری گفت: خیلی احمقانه است که آمریکا گروه‌های تروریستی مانند داعش و غیرداعش را به حال خود رها کرده و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داده است.

Published in سیاسی

ارتش سودان تصمیم گرفت، رئیس‌جمهور، معاونان و تمام نمایندگان وی را از تمامی مناصب عزل و قدرت را در این کشور در دست بگیرد.

Published in سیاسی

مرکز ضد تروریستی همسود از برگزاری رزمایش مشترک نیروهای ویژه جامعه همسود در قلمرو هفت کشور عضو این اتحادیه خبر داد.

Published in سیاسی
پنج شنبه, 22 فروردين 1398 11:22

تلالو رنگها در بهار کردستان

Published in عکس منتخب

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با وزیر حمل‌ونقل و ارتباطات ارمنستان، راه‌های گسترش زمینه‌های ارتباطات بین دو کشور در حوزه‌های مختلف را بررسی کردند.

Published in اقتصادی

بارسلونا توانست در اولدترافورد منچستر یونایتد را با یک گل شکست دهد اما جدال یووه با آژاکس برنده نداشت و بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

Published in ورزشی

سران 27 کشور عضو اتحادیه اروپا پس از ساعت ها بحث و بررسی و به رغم اختلاف نظر عمیق شرکت کنندگان، با تمدید مهلت خروج انگلیس از اتحادیه اروپا موافقت کردند.

Published in سیاسی

چهار منبع آگاه خبر دادند که مصر در اقدامی که ضربه ای به راهبرد دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای مهار ایران به شمار می آید، از ائتلاف موسوم به «ناتوی عربی» انصراف داد.

Published in سیاسی

ظریف در توئیتی نوشت: ما هرگز نه فداکاری نیروهای مسلح را فراموش می کنیم و نه اجازه می دهیم قلدرهای قانون شکن، میراث نیروهای مسلح ما را با ایجاد ناامنی و بی ثباتی نابود کنند.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։